Evde yapılabilecek işler çok kazandıran ek işleri seçtik

İş fikirleri kategorisine 7 Eylül, 2016 tarihinde eklendi, 2.309 defa okundu

Evden çalışarak evde yapılabilecek işler ile ilgili bir çok sektörde sizlere öneride bulunmak istiyoruz. Evde yapılabilecek işler birden fazla olup hemen hemen bir çok kategoride mevcuttur. Bunların içerisinden en çok kazandıranları sizler için derledik. Bu yazının sizlere faydalı olacağını düşünüyoruz.

Bir an olsun evde para kazanamayacağınızı mı düşünüyorsunuz? Bu düşüncenizde yanılıyorsunuz diyebiliriz sizlere. Günümüzde evde yapılabilecek sayısız çok fazla ek iş seçenekleri mevcuttur. Sizde birbirinden zevkli, eğlenceli ve düşünüldüğü kadar zor olmayan işleri yaparak aile gelirinize rahatlıkla katkıda buluna bileceğinizi biliyor muydunuz. Üstelik bu ek işler özel beceri veya yetenek gerektirmeyen işleri herkes çok kolay bir şekilde yapabiliyor. Kendiniz, aileniz, ister komşularınız, ister arkadaşlarınızla işinizi daha da ileri seviye ye götürerek üretiminizi arttırma yoluna da geçebiliyorsunuz. Unutmayın ki işinizi severek yaparsanız iyi sonuç muhakkak alır ve kazancınızı en üst seviyelere kadar daima ilerletebilirsiniz.

Şu anki günümüzde özellikle internet kullanımının yoğun olduğu zamanlarda internet üzerinden birçok işveren ve iş arayan insanlar buluşmaktadır. Ek iş arayan kişiler genel olarak bu firmalara nasıl ulaşacağını bilmediği gibi hangi yola başvuracağını da bilmemekte kalıyor. Bu durumda size bir konuda yardım etmek amacı ile evdeekisilan.net ekibi olarak çeşitli noktalarda konular ve ilanlar açarak işverenlerin dikkatini çekmeyi hedef almaktayız. Devamlı güncellenen konularımızın üzerinden bilgilerinizi bırakarak işverenlere kolayca ulaşmanızı mümkün kılmaktayız. Çeşitli işveren firma ve firmalar ile görüşerek sizlerin de iş bulmasına yardımcı olabiliyoruz.

Evde yapılabilecek işler

Yukarıdaki ek işler evde yapılabilecek işler kategorisine girmektedir. Sizde bu işlere başvuru gönderebilirsiniz. Bu ek işler oldukça güzel kazandıran ve aşırı derecede yoruculuğu bulunmayan tarzda olan işlerdir. Evde yapılabilecek işler ile ilgili size önerimiz bu yönde olmaktadır. Bu firmalara ek iş veren yerlere ulaşmak istiyorsanız aşağıda bulunan başvuru adımını doldurup göndermeniz yeterli kalmaktadır. Yazmış olduğunuz eposta adresinize yoğunluğa göre geri dönüşler yapılmaktadır.

Başvuru Gönder

12 Başvuru Yapılmış

 • FikretCevapla

  Herturlu evde yapilacak işi kusursuzca yapmaya haziriz yeterki iş olsun şimdiden teşekkür ederim

  Eyl 08, 2016 02:39
 • ümitCevapla

  Merhaba Diyarbakır Kayapınar da 3 kişilik ekibimiz var. Her türlü paketleme, kalem, mandal montajlama işlerini yapariz.

  Eyl 08, 2016 17:18
 • arzuCevapla

  Her türlü evde ek işi yapabilirim İstanbul Ataşehir de oturuyorum

  Eyl 08, 2016 20:36
 • fatmaCevapla

  Merhaba..evde toplu iğne paketleme işi yapmak istiyorum.. Aydın/Kuşadası

  Eyl 12, 2016 16:40
 • GüzinCevapla

  Tuzlaya oturuyorum
  Eşim işsiz. Acil ihtiyacım var.
  Üniversite de okuttuğumuz kızımız Var.
  acil cevap verirseniz sevinirim

  Eyl 19, 2016 11:26
 • nurayCevapla

  Yeterkki is olsun acil ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim

  Eyl 23, 2016 21:37
 • AslıCevapla

  Acil işe ihtiyacım var lütfen dönüş yaparmısınız 5kişilik ekibim var elimizden herşey gelir memnun kalıcağınızdan eminim gerçekten çok ihtiyacım var

  Eki 09, 2016 11:31
 • MehmetCevapla

  Ek iş yapmak istiyorum

  Eki 09, 2016 20:24
 • MehmetCevapla

  Ek iş yapmak istiyorum

  Eki 09, 2016 20:24
 • CemreCevapla

  Istanbul bağcılarda oturuyorum. Acil işe ihtiyacım var yardimci olur musunuz

  Kas 01, 2016 08:53
 • ZeynepCevapla

  Merhaba benim eşim vefat etti 7 çocuk annesiyim bu tur evde yapılan hertürlü işleri yapabilirim van merkezde ikamet ediyorum lütfen yardımcı olun

  Kas 20, 2016 18:27
 • YelizCevapla

  Evde iş yapmak istiyorum ihtiyacım var

  Kas 29, 2016 17:37
DMCA.com Protection Status