EVDE YARA BANDI PAKETLEME İŞİ

Ek iş, ek gelir kategorisine 7 Ekim, 2018 tarihinde eklendi, 266 defa okundu

Türkiye de bir çok firma iş yoğunluğundan dolayı müşterilerinin siparişlerini yetiştirmekte zorluk çekiyor. Bu yüzden de müşterilerini mağdur etmemek için dışarıya ek iş veriyorlar. Evde ek iş ilanları yayınlayarak bir çok ev kadınına, öğrenci yada emekliye iş imkanı da sağlamış oluyorlar. Hem firmalar iş yüklerini hafiflemiş oluyor hemde insanlar ek gelir sağlayarak aile bütçesine katkı sağlıyorlar.

Özellikle ev kadınları ve öğrenciler ek iş modeli olarak paketleme işlerini tercih ediyor. Bir çok paketleme iş modeli bulunmakta fakat bunlardan en çok tercih edileni yara bandı paketleme işi. Çünkü yara bandı paketleme işi çok seri bir şekilde yapıldığı için, işi yapan kişiler hemen bitirip daha çok para kazanmış oluyorlar.

Yara bandı paketleme işi nasıl yapılır?

Yara bandı paketleme işi basit bir kaç işlemden oluşmakta. Yara bantları fabrikadan size rulo halinde gelir. Bu rulolarda ki yara bantlarını teker teker maket bıçağı ile kesmeniz istenir. Rulo’dan kestiğiniz yara bantlarını hazırlayacağınız yara bandı kutularına her birine 10 adet gelecek şekilde koymanız istenir. Daha sonra bu 10’lu paketleri başka bir kutuya 20 yada 30 kutu gelecek şekilde yerleştirmeniz istenir. Bu işlemi de yaptıktan sonra paket işlemi bitmiş olur. Biten bütün kutuları kolilere dizdikten sonra koli bandı ile ağızlarını kapatırsınız.

Ek iş veren firmanın yetkilisi size yara bantlarını nasıl keseceğinizden tutunda kutulara nasıl yerleştireceğinize kadar bütün detayları göstererek anlatacak. Her hafta sonu gelip biten yara bandı paketlerini hem düzgün yapıyor musunuz diye kontrol edecek hemde sayarak eksiksiz bir şekilde sizden teslim alacak. Anlaştığınız fiyat üzerinden işlemi biten paketlerin parasını peşin olarak elden verecek.

 

Başvuru Gönder

4 Başvuru Yapılmış

 • HaticeCevapla

  Bursa Osmangazi de oturuyorum evde yara bandı paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz lütfen

  Eki 07, 2018 16:20
 • YelizCevapla

  Hatay antakya da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum bilgi verir misiniz

  Eki 07, 2018 16:37
 • Arzu gencanCevapla

  Bizimde grubumuz var bizde yara bandı işi yapmak istiyoruz Bursa Osmangazi

  Eki 10, 2018 19:26
 • Betül şenCevapla

  Eskişehir tepebası nda ikamet ediyorum dönüş rica ederim

  Eki 15, 2018 16:02
DMCA.com Protection Status