EVDE YARA BANDI PAKETLEME İŞİ

Evde ek iş ilanları kategorisine 21 Eylül, 2018 tarihinde eklendi, 553 defa okundu

Türkiye de bir çok firma iş yoğunluğundan dolayı müşterilerinin siparişlerini yetiştirmekte zorluk çekiyor. Bu yüzden de müşterilerini mağdur etmemek için dışarıya ek iş veriyorlar. Evde ek iş ilanları yayınlayarak bir çok ev kadınına, öğrenci yada emekliye iş imkanı da sağlamış oluyorlar. Hem firmalar iş yüklerini hafiflemiş oluyor hemde insanlar ek gelir sağlayarak aile bütçesine katkı sağlıyorlar.

Özellikle ev kadınları ve öğrenciler ek iş modeli olarak paketleme işlerini tercih ediyor. Bir çok paketleme iş modeli bulunmakta fakat bunlardan en çok tercih edileni yara bandı paketleme işi. Çünkü yara bandı paketleme işi çok seri bir şekilde yapıldığı için, işi yapan kişiler hemen bitirip daha çok para kazanmış oluyorlar.

Yara bandı paketleme işi nasıl yapılır?

Yara bandı paketleme işi basit bir kaç işlemden oluşmakta. Yara bantları fabrikadan size rulo halinde gelir. Bu rulolarda ki yara bantlarını teker teker maket bıçağı ile kesmeniz istenir. Rulo’dan kestiğiniz yara bantlarını hazırlayacağınız yara bandı kutularına her birine 10 adet gelecek şekilde koymanız istenir. Daha sonra bu 10’lu paketleri başka bir kutuya 20 yada 30 kutu gelecek şekilde yerleştirmeniz istenir. Bu işlemi de yaptıktan sonra paket işlemi bitmiş olur. Biten bütün kutuları kolilere dizdikten sonra koli bandı ile ağızlarını kapatırsınız.

Ek iş veren firmanın yetkilisi size yara bantlarını nasıl keseceğinizden tutunda kutulara nasıl yerleştireceğinize kadar bütün detayları göstererek anlatacak. Her hafta sonu gelip biten yara bandı paketlerini hem düzgün yapıyor musunuz diye kontrol edecek hemde sayarak eksiksiz bir şekilde sizden teslim alacak. Anlaştığınız fiyat üzerinden işlemi biten paketlerin parasını peşin olarak elden verecek.

Ek iş veren firmalar yoğun olduklarından, işler biran önce bitsin diye paket başına fazla fazla ödeme yaparlar. Yapacağınız her bir yara bandı paketinden yaklaşık 1 TL kazanırsınız. Seri bir şekilde çalışırsanız eğer günde 100-150 paket yapabilirsiniz. Günlük 100 paket üzerinden hesaplarsak eğer, yara bandı paketleme işinden aylık 3000 TL para kazanırsınız. Ne kadar seri ve pratik olursanız o kadar çok para kazanma imkanınız olur.

Sizde yara bandı paketleme işine başvuruda bulunup aylık 3000 TL kazanç elde etmek istiyorsanız hemen aşağıda yer alan başvuru formunu doldurun ve gönderin. Ek iş veren firma yapılan tüm başvuruları bizden ister, gerekli değerlendirmeleri yaptıktan sonra bizim aracılığımızla sizden adres bilgilerinizi, iletişim bilgilerinizi alır ve yapacağınız işleri adresinize getirip işi başlatırlar.

Başvuru Gönder

11 Başvuru Yapılmış

 • FatmaCevapla

  İşe çok ihtiyacım var lütfen geri dönğş yaparsanız çok sevinirim

  Eyl 21, 2018 14:36
 • SevgulCevapla

  İst.ilgileniyorum

  Eyl 21, 2018 14:53
 • FilizCevapla

  İşe ihtiyacım var zonguldak geri dönüş bekliyorum

  Eyl 21, 2018 15:11
 • HaticeCevapla

  Bursa Osmangazi de oturuyorum evde yara bandı paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz lütfen

  Eyl 21, 2018 15:43
 • VolkanCevapla

  İstanbul avrupa yakasinda ikamet ediyorum evde ek is yapmak istiyorum yarabandi paketleme isini yapabilirim.

  Eyl 21, 2018 16:23
 • Gülen barlas çelikCevapla

  Evde ek is yapmak istiyorum donus yapmanizi bekliyorum

  Eyl 21, 2018 18:45
  • Ekiş YazarıCevapla

   Merhaba, biz işveren değiliz. Sadece iş fikirleri veren bir firmayız.

   Eyl 22, 2018 12:19
 • Saniye sumer özkavakCevapla

  Evde paketleme istiyorum işsizim.
  Eşime ve eve katkısı olur.
  Anksra

  Eyl 21, 2018 21:40
  • Ekiş YazarıCevapla

   Merhaba biz işveren değiliz. Sadece iş fikirleri veren bir sayfayız.

   Eyl 22, 2018 12:17
 • EdaCevapla

  Merhaba ise ihtiyacım var lütfen yardımcı olurmusunuz kocaeli izmit

  Eyl 22, 2018 00:10
  • Ekiş YazarıCevapla

   Merhaba Eda Hanım. Biz işveren değiliz. Sadece iş fikirleri veriyoruz. Kendinize uygun işvereni sayfamızdaki google reklamlarından ulaşabilirsiniz.

   Eyl 22, 2018 12:17
DMCA.com Protection Status