EVDE YÜZÜK PAKETLEME İŞİ

Ek iş, ek gelir kategorisine 11 Kasım, 2018 tarihinde eklendi, 266 defa okundu

Evlilik arifesinde olan kişiler için yüzük seçimi oldukça dikkat edilmesi gereken bir konu. Birbirinden farklı yüzük çeşitleri arasında doğru tercihi yapmak oldukça zor bir iş, hele ki bu tercihi yapacak kişi erkekler olunca. Yüzük sadece evlilik arifesinde olanlar için değil aynı zamanda hediyelik olarak da doğum günlerinde tercih edilebilmektedir. Yada anneler günü hediyesi olarak.

Yüzük, çoğu zaman süs eşyası olarak da kullanılmaktadır. Özellikle bayanların en çok tercih ettiği takıaksesuarların başında yüzük gelmektedir. Yüzükler, birbirinden farklı kalite ve değerlerde üretilmektedir. Gümüş, altın, pırlanta gibi değerli yüzükler olduğu gibi metalden üretilip sadece aksesuar olarak kullanılan yüzüklerde mevcuttur. Evlilik, söz, nişan gibi önemli anlar için değerli yüzükler tercih edilmektedir.

Kuyumcuların kendi üretim tesislerinde üretilen, üzerine yazı yada tarih atılarak tezgahlarda satılan yüzükler, her dönem tercih edilip ilgi görmektedir. Bu yüzden de üretici firmalar yoğun ve seri bir şekilde yüzük imalatı yaparlar. Yoğunluktan dolayı da bazı departmanların da işleri yetiştirmekte biraz güçlük çekebiliyorlar. Bu yüzden de bazı dönemlerde ellerinde ki bazı işleri dışarıya ek iş olarak yaptırabiliyorlar. Firmaların evlere verdiği işlerden birisi de yüzük paketleme işi, bu işi dışarıda yaptıran firmalar kısa sürede ellerinde ki yoğunlukları azaltmış olurlar. Aynı zamanda bir çok kişiye de iş imkanı sağlamış olurlar.

Yüzük nedir?

Söz, nişan, evlilik gibi resmi durumlarda sembolik olarak kullanılan, çoğu zaman süs ve hediye olarak da tercih edilen, birbirinden farklı şekil ve değerlerde olan parmağa takılmak sureti ile kullanılan değerli eşyaya yüzük denir.

Taşlı ve taşsız çeşitleri bulunan yüzükler tarih boyunca çeşitli amaçlar için kullanılmıştır. Antik Mısır’da yüzük takmak erkeğin eve bakabilme becerisini simgelermiş. Antik Roma’da ise erkek gelinin babasına yüzük vererek kızı satın alırmış, bir nevi başlık parası olarak kullanılırmış. Günümüzde ise evlilik, hediyelik, aksesuar olarak kullanılmakta.

Evinizde bu değerli yüzükleri firmanın belirteceği talimatlara uygun olarak düzenli ve dikkatli bir şekilde paketleyip kolay yoldan gelir elde edebilirsiniz. Bu paketleme işi ile aylık ortalama 1.500 TL gelir elde etmeniz mümkün.

Yüzük paketleme işi nasıl yapılır?

İşin nasıl yapılacağını anlatmaya geçmeden önce bu iş modelinde firmaların biraz seçici olduğunun altını çizmek istiyoruz. Değerli ürünler olduğu için işin yapılacağı alanın temiz, derli toplu ve düzenli olması gerekmektedir. Paketleme sırasında işi yapacak kişilerin ürünlerin çizilme ihtimaline karşı mutlaka eldiven takması gerekmektedir.

Firma tarafından gümüş, altın yada metal yüzükler karışık olarak kutuları ile birlikte size teslim edilecek. Öncelikli olarak işiniz, gelen farklı kalitede ki yüzükleri modellerine göre tek tek ayırmak olacak. Daha sonra yüzükleri silip parlatmanız için özel ilaçlı bir bez verilecek size. Bu bezle yüzükleri düzgün bir şekilde silip parlatacaksınız. Parlatma ve ayırma işlemini tamamladıktan sonra yüzüklerin etrafına kaç ayar ve kaç gram olduğunu belirten ufak etiketleri yapıştıracaksınız. Etiketleri de yapıştırdıktan sonra sıra yüzükleri kutularına yerleştirme işlemine gelecek. Her yüzüğün kalitesine göre özel kutusu bulunmakta. Yüzükleri kendi kutularına düzgün bir şekilde yerleştirip paketleme işlemini kolayca bitirmiş olacaksınız.

Yüzük paketleme işi kaç para kazandırır? Nasıl başvuru yapılır?

Evde ek iş modelleri arasında en değerli ve en kıymetli iş modeli olarak yüzük paketleme işini gösterebiliriz. Yüzük paketleme işi özen ve dikkat gerektiren bir iş olduğu için firmalar işlerin sorunsuz bir şekilde bitirilebilmesi için ödeme konusunda bonkör davranırlar. Bu iş modelinde ödemeler 2 haftada bir yapılır. Çünkü teslim ettiğiniz paketler firmalar tarafından kontrol edilecek. Olumsuz bir durum olmadığı taktirde 2 hafta sonrasında 750 TL ödeme alacaksınız. Sorunsuz bir şekilde işleri teslim ederek aylık 1.500 TL kazanç sağlamış olacaksınız.

Sizde evinizde yüzük paketleyerek aylık 1.500 TL ek gelir elde etmek istiyorsanız, aşağıda bulunan ek iş başvuru formunu doldurup başvurunuzu yapabilirsiniz. Yüzük paketleme işi özen ve dikkat gerektiren bir iş modeli olduğu için işi yapacak kişi yada kişileri firma sahipleri özenle değerlendirip seçmektedir. Başvurunuz olumlu değerlendirildiği taktirde sizinle iletişime geçilecektir.

 

Başvuru Gönder

4 Başvuru Yapılmış

 • Ayşe siriCevapla

  Izmit kartepe yaşıyorum bütün evde boşum herhangi bir paketleme işi olabilir

  Kas 11, 2018 16:23
 • BUKETCevapla

  ise ihtiyacim var mamak ankara

  Kas 11, 2018 18:55
 • Yağmur GöcenCevapla

  Diyarbakırda yaşıyorum,çalışmıyorum.

  Kas 11, 2018 22:52
 • BaharCevapla

  Ev Hanımıyım 2 çocuk okutuyorum ve işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim.

  Ara 23, 2018 10:14
DMCA.com Protection Status