Evde Zımba Montajı İşi İle Para Kazanın

Ek iş, ek gelir kategorisine 17 Ocak, 2017 tarihinde eklendi, 1.038 defa okundu

Evde Zımba  Montajı İşi İle Para Kazanın

Soğuk geçen kış şartları altında herkes ev ortamı içerisinde aile fertlerine zaman ayırarak çalışmak ister. Evde ek iş alarak birçok kişi aylık kazanmak istediği tutarı kazanmakta, fazlası için ek iş gücü harcamak zorunda değildir. Son zamanlarda birçok ev hanımı evinde çalışmanın ne kadar rahat olduğundan bahsetmekte ve birçok ihtiyaçlarını kendi başlarına karşılayabilmenin mutluluğunu yaşamaktadır. Web sitemiz aracılığı ile her gün bir kaç adet evde iş fikri paylaşarak ihtiyaç sahipleri için ek gelir imkanları oluşturmaya çalışıyoruz. Bu yazımızda da Zımba Montajı işi ile Nasıl para kazana bileceğinizden bahsedeceğiz.

Ofis malzemelerinin olmazsa olmazları arasında yer alan zımba kullanımı, insanların hayatında büyük kullanımı olan gereçler arasında yer almaktadır. Öğretmeninden emeklisine kadar birçok iş grubu, çalışmaları esnasında zımba kullanımını sıklıkla gerçekleştiriyor, tüketimi konusunda taleplere çoğu zaman yetişilemiyor. Bu talepler nedeni ile ortaya çıkan zımba montajı işi ile birçok haneye fırsatlar doğarak ek gelir elde edebilme fırsatı doğmaktadır. Yapılacak iş aslında kolay ve pek fazla zahmet gerektirmeyen türdedir. Zımba üreticileri tarafından yaklaşık 5000 parça iş verenlere teslim edilmekte ve bir ay içerisinde bu parçaların montajı yapılarak zımba haline getirilmesi gerekilmektedir. Birkaç numune, yetkililer tarafından gösterildiğinde işin ne kadar kolay  ve seri şekilde olacağını tüm çalışanlar görmekte ve bu şekilde işe başlamaktadırlar. Aylık kazanç konusunda çalışanları üzmeyen bu montaj işinde net olarak 1,300 TL üzerinde kazanç elde edebilmek mümkündür. Zımba montajı için iş başvurusunda bulanacak kişiler gönderi altına YORUM atarak iş talebinde bulunabilirler.

Başvuru Gönder

6 Başvuru Yapılmış

 • GuldaneCevapla

  Benim adim haci hilmi kayseri anayurttan iae ihtiyacim var hemen geri donmenizi rica ederim

  Oca 18, 2017 21:53
 • hasanCevapla

  Bu işe talibim ailemle yapmak istiyorun numaram 05380326050

  Oca 19, 2017 14:33
 • AyşenurCevapla

  Merhaba,
  Balıkesir/Edremit’te ikamet etmekteyim. Evde zımba işini büyük bir titizlikle ve zamanında sorunsuzca kargolayarak bu işi yapabilirim. 3 kişilik ekibim var ve işe çok ihtiyacım var. Tüm vaktimi evde geçirdiğim ve çocuğum da olmadığı için bu işe yoğun konsantre olabileceğimi düşünüyorum. İlgilenir geri dönüş yaparsanız çok mutlu olurum.
  İyi günler dilerim.

  Oca 19, 2017 22:10
 • PerihanCevapla

  istanbul esenyurt tayım grubum var işimde hızlıyım en iyi şekilde yaparım hayırlısıyla işe ihtiyacım var lütfen bana dönüş yapın 😀

  Oca 20, 2017 14:01
 • AhmetCevapla

  İsi yapmak istiyorum 05066220216

  Oca 23, 2017 14:13
 • semaCevapla

  Yozgat sorgun da oturuyorum bende yapabilir im bu işi????

  Mar 02, 2017 07:54
DMCA.com Protection Status