Evden para kazanma fikirleri

İş fikirleri kategorisine 10 Eylül, 2016 tarihinde eklendi, 807 defa okundu

Evden para kazanma fikirleri ile ilgili sizlere ek iş yapabileceğiniz iş fikirleri ile ilgili bu yazımızda bahsetmek istiyoruz. 2016 yılı içerisinde bir çok kişiye sitemiz üzerinden ek iş bulmalarına yardımcı olduk. Ek iş arıyor ve iş fikirlerine ihtiyacınız var ise bizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

Evden çalışarak para kazanabilir ve gelirinize de vereceğimiz bu iş fikirleri sayesinde gelir katabilirsiniz. Bir çok meslek gruplarında iş fikirleri ve ek işler mevcuttur. Bunlara bir kaç örnek vererek sizlerinde gelirinize gelir katacağı ek iş fikirlerini sizlere sunuyoruz.

Evden para kazanma fikirleri

Bir kaç örnekle bu ek işlerden bahsetmek gerekirse, kalem ve silgi paketleme işi şu anda popüler olan bir ek iş diyebiliriz. Okulların açılmasına az bir zaman kala bu sektör ile güzel kazançlar ekstra gelirler elde edebilirsiniz. Kalem ve silgi paketleme işinden haftada 280 TL kazanabilmeniz mümkündür. Bu ek iş ile ilgili daha fazla ayrıntılara ulaşmak için tıklayınız.

evden-para-kazanma-fikirleri

Bir diğer iş fikrine örnek vermek gerekirse, Bez peçete paketleme işini de evde yaparak yine güzel gelirler sağlayabilirsiniz. Haftalık kazancı oldukça yüksek olan bu ek iş ile sizde kazancınıza kazanç katmaya hazır olun. Biraz yoruculuğu olan bez peçete paketleme işi unutmayın size güzel gelirler kazandıracaktır. Bez peçe ek işi ile ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak için bu linki gözden geçirebilirsiniz.

Evdeekisilan.net sitesi üzerinde onlarca ek işlere başvuru göndererek sizde ek iş sahibi olabilirsiniz. İş fikirleri kategorisini ziyaret ederek kendinize bir fikir çıkartarak kazancınıza kazanç katabilirsiniz.

Başvuru Gönder

5 Başvuru Yapılmış

 • RukiyeCevapla

  istanbul çalışmaya ihtiyacım var

  Eyl 11, 2016 10:13
 • esraCevapla

  Durumum iyi degil is istyorum cocuklarim var

  Eyl 11, 2016 11:03
 • fatmaCevapla

  Merhaba..evde silgi,kalem paketleme işi yapmak istiyorum.. Aydın/ Kuşadası

  Eyl 12, 2016 16:38
 • BhtnrCevapla

  bahtinursafi@hotmail.com RiZe

  Eyl 19, 2016 11:30
 • vesileCevapla

  slm adana seyhan da oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum tlf 05519891447 vesile.

  Eki 11, 2016 00:31
DMCA.com Protection Status