Evlere mat doğal taş bilek işi veren firmaların telefonları

Evde ek iş ilanları kategorisine 15 Ekim, 2016 tarihinde eklendi, 2.771 defa okundu

Genç kesimden orta yaşlı kesime kadar bileklik ve bunlara benzer çeşitli aksesuar takıları takan neslimiz bulunmaktadır. Hele hele son zamanlarda Instagram üzerinden satış yapan binlerce bileklik store mağazaları bulunmaktadır. Bu bileklikler evde yapılabilir veya çeşitli firmaların üretimi ile evlere paketleme işi verilebilmektedir.

Mat ve doğal taş bileklikler son trend gündeminde evlere paketleme işleri verilmektedir. Evde iş yapanlar bilirler. Paketleme işi oldukça zahmetsiz ve yoruculuğu bulunmamaktadır. Firmalar bu doğal taş bileklikleri toptan verdikleri yerlere satışını yapabilmek için bunların paketlenmesi ve ambalajlanması gerekmektedir.

Bu devrede doğal taş bileklik üretimi gerçekleştiren firmalar iş akışına yetişemiyerek evlere paketleme işini dağıtabiliyorlar. Doğal taş bileklik paketleme işi zahmetsiz bir iş olup kazancı normal derece denecek kadar iyi bir ek iş fırsatıdır.

mat-dogal-tas-bilek-isi-veren-firmalarin-telefonlari

Yapılacak işleme dair örnek vermek gerekirse anlaşmasını yaptığınız firma sizlere paketlenmemiş bu doğal taş bileklikleri poşetler halinde sunmaktadır. Bu poşetlerin yanlarında doğal taş bilekliklerinin kutularını sizlere iletmektedir. Yapılacak işlem sizin bu bileklikleri naylon ambalajına koyup kutulaması gibi işlemi gerçekleştirip adetli olarak sayımını yapıp kolilemesini yapıyorsunuz.

Doğal taş bileklik işi veren firmaların telefon numaralarına ulaşım sağlamak zor olabiliyor, bu durumda bu ek iş ile ilgileniyorsanız aşağıda bulunan başvuru kısmını doldurup göndermeniz yeterli kalabiliyor. Doğal taş bileklik paketleme işi veren firmalar yapmış olduğunuz başvuruları bu sayfadan görerek sizlere ulaşım yapabiliyor.

Başvuru Gönder

5 Başvuru Yapılmış

 • SİBELCevapla

  Merhabalar,
  Ek işe değil acil işe itiyacım var. Çocuklarım için evde olmak zorundayım. 16 yıldır çalıştım ama yaşım daha 36. yaşlı değilim yaani. Becerikli, disiplinli düzenliyim. Ayrıca ekip kurabilir yönetebilirim. Çevrem geniştir. Ancak ACİL İŞE ihtiyacım var gerçekten. Lütfen dönüş yapın. Pişman olmayacaksınız. saygılarımla.sibell.keskin@hotmail.com

  Oca 04, 2017 19:35
 • Esra ÇakırCevapla

  Ankarada öğrenciyim elim bu işlere yatkın ve hızlı da yapabilirim aileme bir şekilde destek olmalıyım okulumla ilgili

  Oca 06, 2017 17:59
 • SebnemCevapla

  Ankara akderede oturuyorum..

  Oca 12, 2017 14:45
 • BelginCevapla

  istanbul kartalda yaşıyorum ek gelire ihtiyacım var evlilik sürecine giriyorum birikim yapmalıyım her türlü paketleme işi mandal işi davetiye işi yapılır 3 kişilik ekip var eve iş almak istiyoruz mailinizi bekliyorum belginkarakus9@gmail.com begin_-_1907@outlook.com

  Oca 17, 2017 10:12
 • ozanCevapla

  istanbul fındıkzade

  Kas 21, 2017 22:17
DMCA.com Protection Status