Feng shui nedir? “Feng shui” danışmanlığı ile ilgili herşey

İş fikirleri kategorisine 20 Ağustos, 2016 tarihinde eklendi, 388 defa okundu

Feng shui olumsuz yönde ilerleyen enerji alanlarını temizlemeye deniliyor. Feng shui sanatı eski Çin geleneklerine dayanmasına rağmen, halen batı dünyasında “çevre psikolojisi” olarak nitelendirilen bilimsel destekli araştırmanın önemli bir kısmını oluşturmaktadır.

Uzman Feng shui danışmanları, fiziki çevrenin fiziksel, zihinsel ve duygusal mutluluk üstündeki olumsuz etkilerinin yok edilmesi konusunda hizmet vermektedirler. Toplum insana gerilim, duygusal baskı ve uykusuzlukla meydan okumaktadır. Oysa ki yaşadığımız çevre bizi olumlu yönde etkileyebilmekle kalıyor.

Feng shui danışmanlığı

Boşluk, ışık, renk, ses ve objelerin yerlerinin seçici kullanımı duygularımızı sakinleştirip, ruh halimizi de bir anda değiştirmekle kalıyor. Sağlığımızı iyileştirip, zihinsel uyanıklığımızı teşvik de edebiliyor. Feng shui danışmanları evlerde, binalarda arzularımıza daha uygun düşünebildiğimiz ortamları rahat bir şekilde oluşturuyor. Olumsuz hava veren bir odayı, büroyu düzenleyerek bir yerdeki olumsuz enerji alanlarını temizlemekle kalıyorlar.

Başvuru Gönder

DMCA.com Protection Status