Fincan süsleme işi yaparak para kazanabilirsiniz

Evde ek iş ilanları kategorisine 27 Ekim, 2016 tarihinde eklendi, 1.473 defa okundu

Fincan süsleme işi yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. Fincan setlerini bilmeyenimiz yoktur. Genelde bu fincan setleri altı adet olabiliyor. Bu fincan setleri masalarımıza gelene kadar ne kadar çok aşamadan geçtiklerini biliyor muydunuz? Pek çok işlemden geçerek masalarımıza kadar gelen fincan setleri evde iş olarak ta yapılabiliyor.

Mesela fabrikalardan çıkan fincanlar paketleme işleri olsun süsleme işleri olsun evlere iş olarak verilebiliyor. Fabrikadan çıkan fincanlar evlere verildiklerinde fabrikanın istediği iş fincanları örnekte verdikleri gibi süslemek ve paketlemek oluyor.

Evde fincan süsleme işi ile güzel gelirler elde ederek devamlı yapabileceğiniz bir ek iş sektörünüz olabilir. Muhakkak soranlarınız oluyordur şimdi bu sektör biraz hassas ve titizlik gerektiren bir sektör olmalıdır diye. Evet aynen o şekilde diyebilir. Fincanların ne kadar hassas ve titizlikle kullanılması gerektiğini sizlere bildirmek istiyor ve işi aldığınızda iş teslimatı sonrasında kırdığınız fincanların ücretini ödemek zorunda kalabiliyorsunuz.

Türkiye’nin her bölgesine gönderilen bir ek iş fırsatı izlerle diyebiliriz. Bu ek iş ilanı ile sizde ekstra gelir kazanıp evinizde çalışarak fincan süsleme işi yapıp ek kazanç elde edebilirsiniz. Nasıl mı? Diye soracak olursanız hemen bu sorunuza da cevap vermek istiyorum. Bu ilan başlığı altında kendinizi ifade edecek kurumsal cümleleriniz ile kendinizi tanıtmanız gerekmektedir. Neden diye soracak olursanız fincan süsleme işi veren firmalar sitemizi ziyaret ederek evlere iş verdiği için bu başlık altından başvuru yapan kişileri görüp iletişime geçebiliyor. Sonrasında anlaşmanıza göre sizinde artık bir ek işiniz olabiliyor.

fincan süsleme

fincan süsleme

Faydalı ve bir o kadar da yüksek kazanç sağlatacak olan bu ek işe başvurmak çok kolaydır. Bu ek işi aldığınızda devamlı olarak yapabilir aile bütçenize bir katkıda da siz bulunabilirsiniz. Evde ek işim olsun ve para kazanayım diyorsanız aşağıda bulunan başvuru adımını doldurarak göndermeniz yeterlidir.

Mükemmel ve hobi olarak yapıp aynı zamanda da para kazandıran fincan süsleme işini yapmanızı tavsiye ediyor sizlere ek iş hayatınızda başarılarınızın devamını diliyorum. Son olarak genelde fincan süsleme işi veren firmalar aylık olarak çalışmaktadır ve evlere iş verdikleri kişileri bizzat firma yetkilileri ziyaret edip tanışmaktadır. Anlaşmanız göre memnun kaldıkları taktirde sizle devamlı çalışabilirler.

Etiketler : , ,

Başvuru Gönder

13 Başvuru Yapılmış

 • AlevCevapla

  Acil ise ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  Ara 01, 2016 13:20
  • AlevCevapla

   Kocaeli gebzeden yasiyorum

   Ara 01, 2016 13:21
 • MelisaCevapla

  İşe ihtiyacım var yardımcı olur musunuz

  Ara 01, 2016 17:06
 • zeynepCevapla

  merhabalar 50 kişilk ekibim var hızlı ve pratik ankara gölbaşı

  Ara 02, 2016 09:56
 • FatmaCevapla

  Bu is icin elimin yatkin oldugunu dusunuyorum. Ve bu ise cok ihtiyacm var. Yardimci olursaniz ve geri dönüş yaparsaniz cok sevinirim lutfenn.. iyi gunler.

  Ara 03, 2016 09:43
 • HaticeCevapla

  İzmir de yaşıyorum

  Ara 07, 2016 08:31
 • haticeCevapla

  Evde Ek is yapmak yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

  Ara 08, 2016 12:08
 • mervenurCevapla

  Yeni evliyim borcum var bu işe ihtiyacım var tekirdağ çerkezköyde oturuyorum daha öncede yaptım bu işi

  Ara 12, 2016 12:28
 • AlevCevapla

  Kocaeli/izmit nikah şekeri yapma vb. Işleri yapmak istiyoruz ben ogrenciyim annem ev hanımı.Hızlı ve düzenli teslim yapabiliriz.Irtibata gecerseniz sevinirim.

  Ara 23, 2016 16:14
  • Mizgin atakCevapla

   Iyi akşamlar mesajımızı cevap geldimi

   Ara 29, 2016 18:54
 • Nevin şahmanCevapla

  Boş zamanım çok fazla yapabilirim el beceri var

  Ara 29, 2016 17:43
 • Mizgin atakCevapla

  Iyi günler ben fincan selalesi yapıp satıyorum ve baş vurmk istiyorm lütfen yrdimci olbilirmisnz

  Ara 29, 2016 18:49
  • Mizgin atakCevapla

   Lütfen acil cevap

   Ara 29, 2016 18:53
DMCA.com Protection Status