işkur iş ilanları istanbul avrupa ve anadolu yakası

İş fikirleri kategorisine 25 Ağustos, 2016 tarihinde eklendi, 957 defa okundu

Bu yazımız ile işkur iş ilanlarına nasıl ulaşılır ve nasıl başvuru yapılır hakkındaki bilgileri içermektedir. İş ve meslek danışmanlığı faaliyeti, iş ve meslek seçimi yapma aşamalarında bulunan, meslek eğitimine yakın zamanda başlayacak olan genç arkadaşlara meslek danışmanlığı boyutunda, ilk defa çalışma yaşantısına atılacak kişilere, uzun süreli olan işsizlere, işsizlik sigortası ödeneği alan işsizlere, meslek edinmek, bulunduğu meslek değiştirmek, mesleğinde yol kat etmek isteyen yetişkinlere ise iş danışmanlığı boyutunda bireysel ve ekipler halinde görüşmeler gerçekleştirilerek, onların meslek ve iş seçiminin önemi hususunda bilinçlenmelerine, işyerleri, meslekler ve eğitim olanakları hakkında bilgi sahibi olmalarına ve kendilerini tanımalarına yardımcı olmaktır.

Ayriyeten iş danışmanlığı çerçevesinde Kuruma başvuran ve iş arayan işsiz vatandaşlara, mesleki eğitim merkezi, meslek lisesi, meslek yüksek okulu ve üniversite son sınıf öğrencileri ile askerlik görevini bitirmek üzere olan er ve erbaşlara iş arama, hızlıca iş bulma ve işi elde tutma, işverenle görüşme, özgeçmiş hazırlama konularında yardımcı olmak üzere iş arama becerileri geliştirme eğitimi verilmekte olduğunu bildirelim. İş ve meslek danışmanlığı hizmetleri tüm İŞKUR İl/Hizmet Merkezimizde verilmekte olduğunu buradan tekrar hatırlatmak istiyoruz.

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası iş kur iş ilanlarına ulaşma

İşkurun kendi internet sitesi üzerinden hızlı bir şekilde istanbul avrupa ve anadolu iş ilanlarına hızlı bir biçimde ulaşarak görüntüleme yapabilirsiniz. Aklınıza takılan soruları aşağıdaki kısımdan bizlere ileterek sormaktan çekinmeyin.

İşte size en yakın olan iş kur iletişim hattı: 444 75 87

Başvuru Gönder

3 Başvuru Yapılmış

 • haticeCevapla

  merhaba ıstanbulda oturuyorum evde ıs ıstıyorum paketleme gbı her turlu ıs gelır elımden yardımcı olursanız sevınırım

  Eki 03, 2017 17:34
 • hasbiyeCevapla

  İstanbul esenyurtta oturuyorum evde paketleme işi yapabilirim vaktim çok musait geri dönüş yaparsanız memnun olurum

  Oca 04, 2018 10:01
 • DilaraCevapla

  Merhaba. İstanbul’da yaşıyorum. Üniversite öğrencisiyim. Eğitimim için paraya ihtiyacım var. El becerim vardır. İstanbul/Bahçelievler.

  Haz 19, 2018 05:16
DMCA.com Protection Status