Islak Mendil Paketleme İşi

Ek iş, ek gelir kategorisine 12 Kasım, 2018 tarihinde eklendi, 287 defa okundu

Evde yapılacak işler kategorisinde devam ettiğimiz yazı dizisine, ıslak mendil paketleme işi konulu yazımız ile devam ediyoruz. Evde yapılacak işler günümüzde teknolojinin ve ekonominin gelişmesiyle çok fazla büyüdü. Günümüzde neredeyse bütün iş kollarının, bir ayağı evden yapılabilir hala geldi. Buda evde ek iş yaparak para kazandırma fırsatlarını arttırdı. Bu konumuzda ıslak mendiller, gün içerisinde ıslak mendil kullanmayan yoktur herhalde. Neredeyse her türlü ihtiyacımızda ıslak mendil kullanır hale geldik. Her alanda kullanılan bu ıslak mendile artan talep karşısında, aynı şekilde paralel artan iş gücü ihtiyacından, faydalanabilmeniz için bu yazıyı hazırladık. Şimdi ıslak mendil paketleme işinin nasıl yapıldığı, kimlerin yapabileceği, ne kadar gelir elde edebileceğimize ve hangi firmalar tarafından bu işin verildiğini inceleyelim.

Islak Mendil Paketleme İşi Yapabilir Miyim?

Islak mendil paketleme işinin nasıl yapıldığını işi aldığınız firma size anlatmakta, sizde onların anlattığı kurallara uyarak ıslak mendilleri paketleyebilirsiniz. Bu işin yapabilmeniz için, titiz biri olmalısınız. Bu işi yaparken dikkatli ve işinize severek yapan bir kişiliğe sahip olmanız gerekmektedir. El becerilerinizin iyi olması bu işi yaparken gerçekten çok önemlidir. Bu vasıflara sahipseniz sizde evde ıslak mendil paketleyerek para kazanabilirsiniz. Islak mendil paketleme işine günde iki saatinizi vererek aylık 1500 Türk Lirası gibi net bir gelir elde edebilirsiniz. Evde çocuklarınızla, eşinizle, arkadaşlarınızla ve hatta akrabalarınızla bu işi yapabilirsiniz. Yan komşunun sizin gibi evden çalışarak para kazanıyorsa onunla birlik olup, bu işi alabilir ve birlikte çalışabilirsiniz.

Islak Mendil Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

En çok merak edilen sorulardan bir tanesi, nasıl yapılır sorusu? Bu sorunu cevabına gelecek olursak, ilgili firmalardan almış olduğunuz ıslak mendilleri, yine ilgili firmalar vermiş olduğu paketlere, belirtilen sayılarca doldurulmasıdır. Herhangi bir zorluğu bulunmayan bu işi sizde dikkatli ve özen vererek yapabilirsiniz.

Islak Mendil Paketleme İşi Veren Firmalar

Bu firmalar genelde, kozmetik ürünleri üretimi yapan firmalardır. Çevrenizde bu alanda faaliyet gösteren firmalar ile iletişime geçerek, ıslak mendil paketleyerek para kazanmaya evinizden, kolay bir şekilde başlayabilirsiniz.

Başvuru Gönder

5 Başvuru Yapılmış

 • BUKETCevapla

  ise ihtiyacim var mamak ankara

  Kas 12, 2018 06:56
 • CevahirCevapla

  Ne iş olursa olsun yeterki getirin
  İhtiyaçmiz var her işi yaparız evde
  İstanbul Esenyurt ta oturum

  Kas 13, 2018 08:15
 • KAMİLCevapla

  BUİŞE İHTİYACIM VAR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM İSTANBUL ÜMRANİYE DE OTURUYORUM

  Kas 15, 2018 19:29
  • Ekiş YazarıCevapla

   Kamil Bey Merhaba.
   İstanbul’dan talep olursa sizi değerlendirmeye alacağız. Biz de isteriz ki sizler kazanç elde edin. Sağlıcakla kalın!

   Kas 16, 2018 08:43
 • DamlaCevapla

  İşe ihtiyacım var İstanbul Küçükçekmece

  Kas 30, 2018 11:10
DMCA.com Protection Status