Kalem ve Silgi Paketleme işi Haftalık 280 TL

Evde ek iş ilanları kategorisine 31 Mayıs, 2016 tarihinde eklendi, 6.204 defa okundu

Evde yüksek gelirli ek iş aramaktasınız sizi tahmin edebiliyoruz. Geçim sıkıntısı derdi büyük bir sorun teşkil etmektedir. Bizler sizlere evde yapılabilecek yüksek gelirli ek iş fırsatlarını ve ek iş veren firmaların ilanlarını sizlere ulaştırıyoruz. Evde ek iş yapmak zor bir meslek dalı değildir. Bu ek işleri yapabilmeniz için el becerilerinizin iyi olması gerekmektedir.

Şimdi gelelim evde kalem ve silgi paketleme ek iş ilanına. Bu ek iş haftalık size 280 TL kazandırabilecek olan bir ek iş meslek gurubudur. Evde paketleme işi yapıyorsanız kazancınız düşük ise kalem ve silgi paketleme ek işi size uygun bir ek iş olabilmektedir. Oldukça basit ve yorucu olmayan kalem silgi paketleme işi aynı zamanda sizlere yüksek kazanç elde ettirecektir. Düşük rakamlı ek işlerden bıktıysanız düşünmeden hemen bu ek işe başvuru gönderebilirsiniz. Yapacağınız başvurular anında sistemimiz tarafından onay almış olup sizleri kalem ve silgi paketleme işi veren firmalara iletecektir. Size ulaşacak olan kalem ve silgi paketleme işi veren firmalar ile anlaşmanızı yapabilir ve ek işinize hayırlısı ile başlayıp güzel gelirler elde edebilirisiniz. Kalem ve silgi paketleme ek işinden düzenli olarak yüksek kanzaç elde edersiniz.

Evden Para Kazanmak! Ek iş ile Yüksek Ücretli Paralar Kazanabilirsiniz.

Bu işi başvurmak için hemen aşağıdaki başvuru aşamasını tamamlayabilirsiniz. Ek iş sektöründe nadir ve yüksek kazançlı dallar arasında olan kalem silgi paketleme işi oldukça basit ve yorucu olmayan bir ek iş meslek grubudur. Kalemleri ayrı silgileri ise ayrı bir şekilde paketleme yapıyorsunuz. Yüksek gelirli bir ek işim olsun ve evden çalışarak para kazanayım diyorsanız bu ek iş tam da size göre. Ben bu işi hiç düşünmeden yaparım diyorsanız o halde hemen başvurunuzu gönderin ve sonuçlanmasını bekleyin. Kalem silgi paketleme işi veren firmaların genelde sizin evinize kadar ürünleri servis aracı ile getirdiğini de bildirelim. Siz sadece evden çalışarak bu ek işten ekmek yiyebilirsiniz.

UYARILAR: Değerli kullanıcılarımız sitemizde bulunan ilanların başvurusuna telefon ve adres bilgileriniziyazmamanızı öneririz. İlan başvurularınızda email isim ve yorumunuzu bırakmanız yeterlidir. Başvuru yaptığınız ilana, ilgilenen firmalar size geri dönüşü email adresinden yapacağını bildirmek isteriz.

Başvuru Gönder

8 Başvuru Yapılmış

 • GülcanCevapla

  İstanbul perpada oturuyorum evde ek iş olarak paketleme işi yapmak istiyorum Daha önce paketleme fabrikası nda çalıştım deneyimim var

  Nis 11, 2018 14:48
 • Aytaç bayrakdarCevapla

  0539 423 6118 ek iş yapabikirim

  Nis 14, 2018 08:04
 • Aytaç bayrakdarCevapla

  Kocaeli başiskele

  Nis 14, 2018 08:04
 • AynurCevapla

  Evde is istiyoruz 10bayaniz

  Nis 19, 2018 12:23
 • AynurCevapla

  Evde is istiyoruz 10bayaniz yerimiz kagithane hamsiyedir gruplarda oluşturabilirim bilginize

  Nis 19, 2018 12:24
 • AynurCevapla

  Evde is istiyoruz 10bayaniz yerimiz kagithane hamidiye ve grup çoğalabilirim bilginize acil is istiyoruz elimiz bostabosta

  Nis 19, 2018 12:26
 • DöndüCevapla

  Evde kalem silgi paket istiyorum

  May 06, 2018 19:08
 • Ayşe turgutCevapla

  Silgi paketleme isi yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler

  May 07, 2018 11:47
DMCA.com Protection Status