Kartvizit paketleme işi haftalık 375 TL

Ek iş, ek gelir kategorisine 27 Ağustos, 2016 tarihinde eklendi, 3.756 defa okundu

Haftalık kazancı 375 tl olan bir ek iş ilanı ile beraberiz. Bu ek iş ilanı oldukça iyi kazanç sağlatan ve sizlerin geçiminde güzel etki ederek sizleri geçim derdi sıkıntısından kurtarmaya yardım edecek bir iş fikri diyebiliriz. Paketleme işleri arasında nadir olarak gösterilen kartvizit paketleme işi biraz yorucu bir ek iş denilebilir.

Kartvizit paketleme işinden siz değerli kullanıcılarımıza biraz bahsetmek istiyoruz. Bu ek iş nasıl yapılır ve ne kadar mesai harcamalıyız gibi sorulara aydınlık getirmek istiyoruz.

Siz bu ek iş ilanına yani kartvizit paketleme ilanına aşağıdaki kısımdan başvuru gönderdiğiniz taktirde başvurunuz yapmış olduğunuz e mail adresiniz ile birlikte bu ek iş ilanını veren yere ulaşmaktadır. Sonrasında ilgili yer sizlere dönüş yaparak ek iş ile ilgili ayrıntıları sunmaktadır.

Evde paketleme işi yaparak kazanç elde edebilir siniz

Buradan ayrıntı verecek olursak aldığınızda bu ek işi firma size matbaadan çıkmış olan kartvizitleri deste deste ulaştırmaktadır. Bu desteleri sizler yani bu ek işi alan ve bu ek işi yapacak olan kişiler bu desteleri sayım yaparak 500 erli şekilde kutularına yerleştirmek olacak. Sonrasında bu kutularında ambalajları bulunmaktadır. En sonundan bu ambalajlara koyarak paketlemesi yapılacaktır.

Biraz yorucu fakat kazancı oldukça iyi gösterilen bir ek iş tavsiyesidir. Kartvizit paketleme işine ilgi gösteriyor ve başvurmak istiyorsanız aşağıdaki başvuru gönder kısmına yazabilirsiniz.

Başvuru Gönder

5 Başvuru Yapılmış

 • FatmaCevapla

  Evde bu işi yapmak istiyoruz 3 bayanız rica ediyorum bizi bilgilendirirmisiniz. Teşekkürler

  May 26, 2017 15:34
 • FatihCevapla

  Gebze mutlukentte oturuyorum yanlızım ama elim hızlı işe ihdiyacım var lütfen dönerseniz sevinirim

  May 27, 2017 15:04
 • songülCevapla

  izmir bucada oturuyorum işe ihtiyacım var lütfen ulaşın

  May 29, 2017 06:39
 • miray hoşafçıCevapla

  evde yapabileceğim ek bir işe acil ihtiyacım var

  May 29, 2017 08:13
 • SedaCevapla

  Evde kartvizit paketleme işi yapmak istiyorum eli çabuk ve seri çalışan biriyim daha önce benzer işlerde yaptim Ankara da ikamet ediyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

  Haz 04, 2017 16:53
DMCA.com Protection Status