Kartvizit paketleme işi haftalık 375 TL

Ek iş, ek gelir kategorisine 27 Ağustos, 2016 tarihinde eklendi, 7.113 defa okundu

Haftalık kazancı 375 tl olan bir ek iş ilanı ile beraberiz. Bu ek iş ilanı oldukça iyi kazanç sağlatan ve sizlerin geçiminde güzel etki ederek sizleri geçim derdi sıkıntısından kurtarmaya yardım edecek bir iş fikri diyebiliriz. Paketleme işleri arasında nadir olarak gösterilen kartvizit paketleme işi biraz yorucu bir ek iş denilebilir.

Kartvizit paketleme işinden siz değerli kullanıcılarımıza biraz bahsetmek istiyoruz. Bu ek iş nasıl yapılır ve ne kadar mesai harcamalıyız gibi sorulara aydınlık getirmek istiyoruz.

Siz bu ek iş ilanına yani kartvizit paketleme ilanına aşağıdaki kısımdan başvuru gönderdiğiniz taktirde başvurunuz yapmış olduğunuz e mail adresiniz ile birlikte bu ek iş ilanını veren yere ulaşmaktadır. Sonrasında ilgili yer sizlere dönüş yaparak ek iş ile ilgili ayrıntıları sunmaktadır.

Evde paketleme işi yaparak kazanç elde edebilir siniz

Buradan ayrıntı verecek olursak aldığınızda bu ek işi firma size matbaadan çıkmış olan kartvizitleri deste deste ulaştırmaktadır. Bu desteleri sizler yani bu ek işi alan ve bu ek işi yapacak olan kişiler bu desteleri sayım yaparak 500 erli şekilde kutularına yerleştirmek olacak. Sonrasında bu kutularında ambalajları bulunmaktadır. En sonundan bu ambalajlara koyarak paketlemesi yapılacaktır.

Biraz yorucu fakat kazancı oldukça iyi gösterilen bir ek iş tavsiyesidir. Kartvizit paketleme işine ilgi gösteriyor ve başvurmak istiyorsanız aşağıdaki başvuru gönder kısmına yazabilirsiniz.

Başvuru Gönder

6 Başvuru Yapılmış

 • ziynetCevapla

  merhaba ben izmir de yaşıyorum yeni taşındık 6 aylık bebeğim var eşim tek çalıştıgında geçinmede sıkıntı yaşıyoruz. evde ek iş yaparak eşime destek olmak istiyorum bebegim küçük oldugu için dışarıda çalışamıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim şimdeden teşekkür ederim

  Haz 11, 2018 14:25
 • KübraCevapla

  Ek iş istiyorum.Gebze/Kocaeli’de yaşıyorum

  Haz 12, 2018 19:01
 • Zubeyde deryaCevapla

  Evde ek ise ihtiyacim var donus yaparsaniz sevinirim

  Haz 21, 2018 19:56
 • NurcanCevapla

  Adana Seyhanda ikamet ediyorum bu işi yapabilirim ise ihtiyacim varbenimle caliairsaniz sevinirim

  Haz 24, 2018 07:17
 • savaş delenCevapla

  İş başvurusu

  Haz 24, 2018 07:33
 • Nurcan beyazCevapla

  Adana Seyhan da ikamet ediyorum bu işe ihtiyacım var benimle çalışmanizi isterim şimdiden teşekkür ederim

  Haz 24, 2018 10:50
DMCA.com Protection Status