Kitap okuyarak para kazanma imkanı var mı?

İş fikirleri kategorisine 7 Aralık, 2016 tarihinde eklendi, 4.753 defa okundu

Kitap okuyarak para kazanma konusunu ele alıp değerli kullanıcılarımızı bilgilendirmek üzere hazırlamış olduğum bu yazı ile sizleri aydınlatmaya çalışacağım. Bilindiğiniz üzere sosyal medya olsun çeşitli bloglarda ve platformlarda kitap okuyarak para kazanma konusu ele alınıp dilden dile gezip dolaşıyor.

Aslına bakıldığında böyle bir bilginin doğru olmadığını sizlerle paylaşmak istiyorum. Bazı çeşitli firmaların oluşturmuş olduğu çeşitli satış stratejisi içine giren reklam kokan hareketler olabiliyor bu durum. Neden diye soracak olursanız. Kitap satışı yapan firmalar satışı pek fazla olmayan kitaplara reklam yapıp okuyarak para kazanmak konusunu ele alabiliyor.

Kitap okuyarak para kazanma gibi bir durum yoktur. Ben bu durumu çok fazla araştırdım ve elde ettiğim çeşitli kaynaklar bana böyle bir durumun asla olamayacağını gösterdi. Ve sosyal medya üzerinde bir dönemler yoğun olarak enrtysi açılan bu konunun asılsız ve gerçek olmadığına kanaat getirmiş oldum. Bunu durumu da iş fikirleri kategorisinde siz değerli kullanıcılarımla paylaşmak istedim.

Okuyarak para kazanma durumu var, fakat bu okuyarak para kazanma kitap okuyarak para kazanma anlamına gelmiyor. Mesela örnek verecek olursam mail okuyarak para kazanmak konusuna göz atarak nasıl okuyarak para kazanılıyor durumunu öğrenebilirsiniz.

Bu yazımda sizlere kitap okuyarak para kazanma konusunu ele alarak böyle bir şeyin edindiğim kaynaklar sayesinde gerçek olmadığı doğrultusunda sizlere paylaşma gereği sundum. İllaki ek gelir elde etmek istiyor ve para kazanmak istiyorsanız sitemizde bulunan onlarca ek iş ilanına başvurunuzu gönderebilirsiniz. Bir çok kategoride ve başlıkta ayrı ayrı sunulan devamlı güncel ek iş ilanlarına sitemiz üzerinden ulaşım sağlayabilir ve başvuru gönderebilirsiniz.

Aklınıza takılan soruları bizlere iletişim kısmında bulunan eposta adresinden sormaya hiç çekinmeyin. Güncel ek iş ilanları ve iş fikirleri ile ilgili an be an sitemizi takipte kalarak ilk gelişmelerden siz haberdar olabilirsiniz. Gerekse sosyal medya hesaplarımızdan da bizleri takip ederek ilk gelişmelerden yine siz haberdar olabilirsiniz.

Mailde sizlerden gelen, bizlere en çok iletilen “kitap okuyarak para kazanma” konusu ile ilgili sorulan soruları da buradan paylaşma gereği duydum.

Soru: kitap okuyarak para kazanma gerçekten böyle bir durum var mı? Cevap: Araştırmalarıma göre böyle bir durum olmadığını sizlere belirtmek ister ve konumuzda bunu belirttiğimi sizlere sunarım.

Soru:  Sesli kitap okuyarak para kazanma diye bir söz dolaşıp duruyor bu gerçek mi? Cevap: sesli veya sessiz ben bu zaman kadar böyle bir duruma rastlamadım.

Başvuru Gönder

6 Başvuru Yapılmış

 • ASYA BERKCevapla

  var mı böyle imkan yardımcı olun

  Şub 19, 2017 10:59
 • ASYA BERKCevapla

  kitap okuyarak kitap okumak

  Şub 19, 2017 11:00
 • DeryCevapla

  Evdeyim yaparım

  Mar 06, 2017 22:37
 • AhmetCevapla

  Ben de bu işi yapmak istiyorum lütfe geri dönüş yaparmısınız.

  Nis 01, 2017 00:34
 • SedaCevapla

  Bu isi yapmak istiyorum donus yaparsaniz sevinirim

  Ara 23, 2017 16:29
 • Umut OrhanCevapla

  Ek iş yapmak istiyorum anahtarlık ve bileklik.İstanbul pendikte oturuyorum.

  Şub 25, 2018 20:01
DMCA.com Protection Status