Magnet Paketleme işi Haftalık 330 TL

Evde ek iş ilanları kategorisine 21 Temmuz, 2016 tarihinde eklendi, 5.875 defa okundu

Yeni bir ek iş ilanı ile sizlerleyiz. Magnet paketleme işi çoğunlukla bayanların tercih ettiği bir ek iş ilanı diyebiliriz. Evde ek iş arıyor ve paketleme işinden para kazanmak istiyorsanız sizde magnet paketleme işi yaparak gelirinize gelir katarak daha huzurlu bir geçim yaşayabilirsiniz.

Magnet paketleme işi oldukça kolay ve aşırı bir şekilde yoruculuğu bulunmamaktadır. Hemen hemen her kitlenin yapabileceği bir ek iş imkanı olan magnet paketleme işinden güzel gelirler elde edebilir ve gelirinize haftalık olarak 330 TL’lik bir ekstra gelir kazandırabilirsiniz.

Ek İşler Fırsatı Size Doğuyor!

Magnet paketleme işine başvuru göndererek sizde değerlendirme listesine girebilirsiniz. Bu ek işe yapacağınız başvuru magnet işi veren firmaya iletilerek size ulaşılmasını sağlatabilirsiniz. Eğer sizde bu ek işi yapmak istiyorsanız fazla vakit kaybetmeden hemen aşağıda bulunan başvuru adımını kolay bir şekilde izleyerek aynı zamanda değerlendirebilirsiniz.

Detaylı bilgi ve başvuru için güncel ve kullanmış olduğunuz e mail adresinizle başvuru yapılması rica olunur. Bu iş ile ilgileniyorsanız aşağıda bulunan başvuru formuna adınız, email adresiniz ve kısa bir iş tanıtımınızı yapmanızı rica ederiz.

Etiketler : , , , , , , , ,

Başvuru Gönder

3 Başvuru Yapılmış

 • NidaCevapla

  Bu hobi-is icin uygun.zamani.ve sartlari.olan biri olarak baslamak.ve devamini getirmek istiyorum tesekkurler

  Kas 02, 2017 13:58
 • Hülya KulCevapla

  Merhaba ben Antalya merkez de oturuyorum çok acil olarak işe ihtiyacım var evde magnet paketleme işlerinden istiyorum çok acil lütfen hulyakul02@gmail.com 0535 286 29 17 çok acil

  Kas 02, 2017 21:39
 • pınarCevapla

  AFYONDA YAŞIYORUM BU İŞİ YAPABİLİRİM

  Ara 06, 2017 08:48
DMCA.com Protection Status