Mail okuyarak para kazanmak mümkün mü?

İş fikirleri kategorisine 7 Aralık, 2016 tarihinde eklendi, 1.298 defa okundu

Mail okuyarak para kazanmak konusunu ele aldığımızda edindiğim çeşitli kaynaklar ve bilgiler bana şöyle bir açıklamalar sundur. Öyle çok bilindik bir Network, Mlm ya da ona benzer bir sistem değil. Oldukça çok kolay bir şekilde evde, ofiste ya da bulunduğunuz her hangi bir yerde bulunan bir bilgisayar (pc) sayesinde sadece size gönderilmiş olan reklam e-maillerini görüntüleyerek ve okuyarak günlük 5-7 dolar arasında bir kazanç elde edilebiliyor. Biriken bu kazançlarınız 30 dolara yaklaşıp geçtiğinde de ise kullanmış olduğunuz banka hesabınıza aktarma yapılabiliyor. Çok farklı ve inanması biraz güç olan kolay bir para kazanma ek gelir elde etme şekli diyebilirim.

Okumuş olacağınız reklam mailleri sayısı tamamen sizin kendi inisiyatifinizdedir. Net ortamında, başında oturmak için ne kadar zaman ayırırsanız o kadar çok mail okur ve ek gelir elde ederek para kazanmış olursunuz. Okumanız gereken posta sayısında hiçbir kısıtlama, limit de bulunmuyor. Bu durumda ne kadar kazanabileceğinizi hesaplamak için tek yapmanız gereken kendinize bir çalışma planı ve statejisi çıkarmanız olacaktır. Çalışmanızda günlük ya da haftalık kaç mail okuyabilirim ne kadar kazanabilirim gibi bir şekil şemal çizmeniz gerekmektedir. Şahsen ben bu işi çok severek yapacağınızı varsayıyorum. Neticede bu iş kendi kontrolünüzde bulunan bir iş anlamına geliyor. Alan ve satanda oldukça kazançlı çıkıyor. Markalar için reklam yapmanın en ucuz yolu da bu ortamdan çıkıyor. Sabahları kalkar kalkmaz ilk yaptığınız iş mailinizi açıp kontrol etmek oluyor. Biriken posta kutunuzda biriken yüzlerce veya binlerce reklam mailini görmüş olduğunuz da eski zamanlarda olsa çok sinir yapar ve silmekten bıkardınız. Mail okuyarak para kazanmak konusu artık size iyi gelecek. Bu duruma hem çok sevinecek hem de ek gelir kazanç kattığına şahit de olmuş oluyorsunuz. Bu e-mailler sadece gece vakitleri gelmiyor gün içerisin de sabah da gelen mailleri okurken bir yandan da diğer reklam mailleri gelmeye devam etmiş oluyor. Gelen her e-mail’in 3 ile 8 dakika arasında değişen bir izleme süresi olabiliyor. Kazancınız da bu sürece göre değişim göstermekte seyredebiliyor.

Mail okuyarak para kazanmak sistemi nasıl işliyor? İlk önce bu iş üzerinde para veren mail sitelerine üye olmanız gerekmektedir. Fakat sadece bu İnternet sitelerin listesini bulmak ilk etapta sizin için yeterli kalmayabilir. Birden fazla siteler İngilizce olduğu için bu işten anlayan birinden destek almak şart. Tek tek site bulup uğraşmak biraz zaman kaybettirebiliyor. Bu işlerle uzun zamandır uğraşan kişiler var hem eğitim veriyor hemde bu zamana kadar para kazanmış olduğu sitelerin yani altyapıların bir listesini oluşturmuş ve size sunabiliyor. Mail okuyarak para kazanmak gibi bir durumunuz söz konusu ise hemen aşağıda bulunan başvuru kısmına başvuru gönderebilir bu işi yapmak istediğinizi belirtebilirsiniz.

Başvuru Gönder

8 Başvuru Yapılmış

 • ÜmranCevapla

  Bu işi yapabilirim. Evde pc den sürekli olarak takip edebilirim. Duzcede ikamet ediyorum.

  Ara 09, 2016 02:22
 • AlevCevapla

  Evde mail okuma işini yapabilirim.Öğrenciyim ve bu tür bir işe ihtiyacım var.Irtibata gecerseniz sevinirim.

  Ara 23, 2016 16:40
 • FidanCevapla

  Bu işi yapmak istiyorum

  Oca 23, 2017 10:29
 • HilalCevapla

  Bu isi yapmak istiyorum detayli bilgi alabilir miyim lutfen

  Eyl 14, 2017 20:35
 • MaviCevapla

  Suan çalışmıyorum ve mail okuyarak kazanç elde edebileceğimi duymuştum bende bu iş fırsatını değerlendirmek istiyorum mümkünse.

  Mar 16, 2018 23:29
 • EbruCevapla

  Bu işi yapmak için bolca bir vaktim var cevap bekliyorum.

  Haz 03, 2018 10:22
 • yelizCevapla

  türkçe olması koşuluyla mail okuyabilirim

  Ağu 03, 2018 06:22
 • Refika damarCevapla

  Maillerinizi okuyup para kazanmak istiyorum

  Mar 11, 2019 16:49
DMCA.com Protection Status