Memurlara ek iş

İş fikirleri kategorisine 9 Aralık, 2016 tarihinde eklendi, 673 defa okundu

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz. Bu yazımız ile memurlara ek iş nasıl yapılabilir ona değineceğim. Memurların mesaili çalışma sistemin arta kalan boş vakitlerinde ek iş yaparak kendilerine ek kazanç sağlayabilirler. Peki bu nasıl gerçekleşir, biraz ona açıklık getirmek istiyorum.

Bir çok memur boş kalan zamanlarında ek iş yaparak gelirine gelir katıp daha huzurlu bir yaşamı tercih edebiliyor. Ya da emekli olan bir memur vatandaşımız yine ek iş yaparak ek kazanç elde edebiliyor. Evet memur olmayan vatandaşların yaptığı gibi memur olan vatandaşlar da ek iş yaparak para kazanabilir. Memurlara ek iş olanağı aslında daha çabuk ve hızlı çıkabilir.

Ek iş veren yerler memur olan bir kişiye ek işi vermesi daha hızlı ve çabuk gelişebilir. Neden diye soracak olursanız. Çünkü ilan sitelerinde de olsa her hangi bir platform da da olsa örneğin memurdan satılık araba deniliyor ve daha çok güvene giriyor. O yüzden de evlere paketleme işi veren firmalar bu sektörde de daha çok memur olan kişileri tercih edebilir.

Memurlara ek iş olarak bizim tavsiye edebileceğimiz bir çok kategoride iş vardır. Örneğin sitemiz içerisinde aratma yaparak veya kategorilere göz atarak dilediğiniz ek işi bulup ona başvuru gönderebilirsiniz. Yada bu yazının altında bulunan başvuru formunu hızlı bir şekilde yapacağınız ek işi anlatan bir yazı yazarak ta gönderebilirsiniz. Evlere ek iş veren firmalar muhakkak sizin başvurunu görüp değerlendirmeye aldıktan hemen sonra size ulaşarak anlaşmaya çalışacaktır.

Evde ek iş yapmak istiyorsanız, he le de memur iseniz boş zamanlarınızı ek iş le değerlendirebilirsiniz. Memurlara ek iş başlığı altında açmış olduğumuz bu ilan ile sizde memursanız hemen başvuru gönderebilirsiniz.

Başvuru Gönder

4 Başvuru Yapılmış

 • ElifCevapla

  Memurum acilen ek ise ihtiyacım var yardımcı olursanız beni çok mutlu edersiniz lütfen donus yapın çok ihtiyacım var kredilerim var kapatmam gerek

  Ara 11, 2016 18:21
 • DuyguCevapla

  Lütfen banada ek iş yardım edin

  Ara 12, 2016 13:26
 • GülCevapla

  Paketleme ek işi yapmak istiyorum bana ulaşirsaniz sevinirim

  Ara 12, 2016 21:00
 • suna saydutCevapla

  iyi günler ben iski de memurum bu işi yapabilirim tel numaram 5050901688

  May 21, 2018 07:07
DMCA.com Protection Status