Nasıl Ek Gelir Elde Edebilirim

Evde ek iş ilanları kategorisine 31 Ocak, 2017 tarihinde eklendi, 539 defa okundu

Nasıl Ek Gelir Elde Edebilirim

Ek gelirler konusunda şansı bir türlü tutmayan ev hanımları, şanslarını her platform üzerinde deneyerek yaşadıkları maddi sorunları çözüme kavuşturacak girişimler arayışındadır. Açılan birçok ilan saniyesinde dolması ile bu sektör içerisinde ne kadar çok rağbet olduğunun bir göstergesi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bizlere gelen mailler içerisinde yoğunlukla nasıl ek gelir elde edebilirim, ek iş veren firmalara nasıl ulaşabilirim tarzında sorular son zamanlarda artış göstermektedir. Aslında gün içerisinde birçok ilan paylaşımı yaparak ihtiyaçları karşılamaya çalışsak da yeterli olmadığı kanısına varmaktayız. Ek gelir arayışında bulunan kişilerin genellikle nüfus yoğunluğunun yüksek olan bölgeler tarafından gelmesi geçim sıkıntılarının ne kadar güç bir şekilde ilerlediği hakkında bilgiler vermektedir. Büyük şehirlere büyük umutlar ile yerleşen kişiler, bekledikleri fırsatlar ile karşılaşamamaları büyük bir maddi sorunun ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Kadınlar, her boş geçen saatlerini değerlendirebilecek bir girişimde bulunabilmek amacı ile ek işler arayışlarında bulunmaktadır.

Firmalar, bu girişimlere bir cevap vermek amacı ile son zamanlarda paketleme, süsleme ve montaj gibi alanlarda olan personel ihtiyaçlarını ek iş arayışlarında olan kişiler üzerinden gidermeye çalışmaktadırlar. Genelde askeri ücretin üzerinde verilen maaşlar ve mesai saatinin olmadığı bu işlere olan ilgi 81 ilimiz içinde de geçerlidir. Taş Süsleme, Bileklik Yapımı, türlü paketleme işlemeleri kadınlara bir ek gelir olarak sunulmaktadır. İşler genellikle platformumuz aracılığı ile paylaşılmakta olup gönderilerimiz altında YORUM ile bilgilerini paylaşan kişiler arasından seçilmekte olduğunu da belirtmek istiyoruz.

Etiketler : , , ,

Başvuru Gönder

3 Başvuru Yapılmış

 • IrazCevapla

  Denizli merkezde yaşıyorum. Evde yapabileceğim acil işe ihtiyacım var. Elim çok pratiktir. Disiplinli ve düzenli çalışırım. İşverenler dönüş yaparsa çok sevinirim

  Oca 31, 2017 08:46
 • SevdaCevapla

  Evde ek iş istiyoruz keçiören Ankara

  Oca 31, 2017 09:16
 • ArzuCevapla

  Eskısehırdeyım gercekten ihtiyacım var 2 kişiyiz dönüş beklıyorum lütfen

  Oca 31, 2017 10:09
DMCA.com Protection Status