Nişan tepsisi tasarımlarınızı ticarete dönüştürebilirsiniz

İş fikirleri kategorisine 30 Ekim, 2016 tarihinde eklendi, 359 defa okundu

Nişan tepsisi her gelin olan kişinin hayalidir. Oldukça süslü, rengarenk işlemeleri ve detaylı içerikleri ile göz kamaştırması gerekmektedir. Her gelinin hayali olan nişan tepsisi ile sizde para kanzabileceğinizi biliyor muydunuz? Yapılacak basit tasarımlar ve tanıtımlar ile sizde çevrenize nişan tepsisi sunarak ek gelir elde edebilirsiniz.

Eski dönemlere bakacak olursak köy yerlerinde bu olay gene böyle ilerlemektedir. Normal bir tepsi ve içerisine koyulmuş ufak çaplı değerli eşyalar. Güzel bir tül ile örtülür ve damat evine götürülür. Damat ise bu tepsiye para koyarak geri gönderir. İşin işleyişi adetlere göre bu şekilde düzenlenebiliyor.

Fakat modern yaşantı da halen günümüzde mega kentlerde nişan tepsisi eski halinden eser yok. Nişan tepsisi artık küçük ev aletleri satışı yapan mağazalarda paketler halinde satılarak gelinlerin bu nişan tepsisini en uygun ve kampanyalı alabilmesi için fırsatlar sunabiliyor.  Bir nişan tepsisi içinde neler oluyor?  Nişan tepsisini her gelin kendi istediği gibi tasarımlarla süsleyebiliyor. Nişan tepsisinde oldukça şık ve güzel gümüşten bir tepsi seçilir. Bu tepsi kişilerin isteğine göre yuvarlak, dikdörtgen ya da kare olabiliyor. Bu kişinin tamamen isteğine kalmış bir durumdur. Bu tepsinin içerisine olmazsa olmaz şık boncuk işleme veya gümüş taş işlemeli makas. Sonrasında kırmızı kurdele, dilerseniz nişan tepsinin daha güzel görünmesi için evlenecek kişilerin yani gelin ve damadın isimleri yazılı objeler bulunabilir. Son olarak da gelin ve damada takılacak olan yüzükler bulunmalıdır.

nisan-tepsisi

Nişan tepsisi bundan ibarettir ve günümüzde de hala bu şekilde devam etmektedir. Şimdi işin para kazandırma boyutunu sizlere anlatmak istiyorum. Nişan tepsisi tasarımları yaparak bu tasarımları çevrenizde bulunan kişilere tanıtabilirsiniz. Kendinizin nişan tepsisi tasarımlarını bir katalog yaptırarak bu katalog ile sunum yapabilir verdiğiniz fiyatta anlaştıktan sonra gidip toptancı yerlerden bu malzemeler le nişan tepsinin istenilen gibi yapar teslim edebilirsiniz. Dilerseniz gelişen teknoloji dünyasında kendinize bir Instagram hesabı açarak burada nişan tepsisine ait objeleri satarak ta para kazanabilirsiniz. Türkiye genelinde nişan tepsisi işini fazla kişi yapmadığı için bu işi profesyonelce yaptıktan sonra güzel ek gelirler elde edebileceğinizi hatırlatmak istiyorum.

Etiketler : , , , ,

Başvuru Gönder

3 Başvuru Yapılmış

 • bedia kayaCevapla

  Nisan tepsisi tasarımı için bana ulasirmisiniz çok acil antalya kemerde oturuyorum

  Kas 02, 2016 11:34
 • kevserCevapla

  Nisan tepsisi yapabilirim tokat merkezde oturuorum

  Kas 03, 2016 15:22
 • SelvaCevapla

  Merhaba benim bu tür işlere çook ihtiyacım var hertürlü işi yaparım avde 6 kişiyiz herzaman vaktinde yaparız sorumluluk sahibiyim herzaman saatinde teslim alırsınız lütfen yardımcı olun van merkezde oturuyorum sizden güzel bir haber bekliyorum

  Kas 23, 2016 19:35
DMCA.com Protection Status