Öğrenci işleri bulmak öğrenci ek iş ilanları

Ek iş, ek gelir kategorisine 28 Ağustos, 2016 tarihinde eklendi, 1.081 defa okundu

İçerisinde bulunduğumuz yaz ayları ile birlikte yarı zamanlı işlere ek işlere ilgi epey bi artmış gözükmektedir. Bu durum özellikle öğrenci olan kişilerin başvurduğu bu tür işler kazanç sağlamanın ötesinde iş hayatında deneyim de sağlamaktadır. Bu ek iş durumu çalışma durumundan çekinmeyen genç vatandaşları ya işsiz kalırsam endişesinden kurtarmaktadır.

Üniversite yılları başlangıçta hiç bitmeme gibi gelse de bu durum aslında göz açıp kapayıncaya kadar su gibi akıp gidiyor. Bu süre zarfında zamanını staj, iş deneyimi, ek iş, yarı zamanlı iş ya da gönüllü işler gibi yararlı aktivelerle geçirenler için kariyer dünyasının kapısı aralamakla kalıyor. Bu süre zarfında iş deneyimi sahibi de olunuyor. Yaz mevsimi bu anlamda öğrenciler için eşsiz bir fırsat anlamına gelebiliyor. Bu süreçte staj dışında yarı zamanlı (part time) işler yapan öğrenci olan kişiler, öz geçmişlerine yazabilecekleri bir deneyim de kazanıyor. Rakiplerinden bir adım önde olarak t gösterilebiliyor. Örnek vermek gerekirse Anketörlük, stant hostesliği, tezgahtarlık, çevirmenlik ve yarı zamanlı (part time) yapılabilecek daha pek çok iş, tecrübe kazanmak isteyen öğrencileri bekleyip duruyor.

Öğrenci işleri ile ilgili bir çok ek iş yarı zamanlı işler mevcut

Bunlara örnek vermek gerekir ise paketleme işleri başta geliyor. Öğrenci işleri ile ilgili öğrencilere tavsiyemiz onlar için en uygun olan fırsat ek işler olabilir. Bulundukları yerden çalışarak ek gelir elde edebilir ve geçim derdine son verebilir.

Öğrenci işleri ve iş ilanları

Son zamanlarda oldukça iyi bir halde yükselişe geçen organizasyon firmalarının gençlere, öğrencilere çok önemli iş kapıları açtığını da bildirebiliriz. Farklı dallara ayrılan organizasyon alanında aynı anda yüzlerce gence yarı zamanlı iş imkanı da bulunabiliyor.

İş sektöründe iş ilanlarını her zaman güncel tutan Kariyer.net istatistiklerine göre, son üç ayda yarı zamanlı işlere yapılan başvuru sayısı 700 bini geçti.

Öğrenci işleri ile yapılabilecek ek işleri evden olur veya bulunduğunuz bir alanda olur yapmak istiyorsanız aşağıdaki başvuru kısmına eposta adresiniz ile yapabileceğiniz ek işi belirtmeniz yeterli olur.

Başvuru Gönder

9 Başvuru Yapılmış

 • Turkan gulduCevapla

  Ek is yapmak istiyorum. Ihlamur ve kartvizit paketleme, kablo sarma farketmez yardiminizi rica ederim

  Ağu 30, 2016 19:22
 • AyşeCevapla

  Eyup esentepede oturuyom. Sarj kablosu ve. Kartbızt paketleme. Islerıne talıbım ekıbım var lutfen donus. Yapın.

  Ağu 31, 2016 07:52
 • ZeynepCevapla

  Erzncanda ogrenciyim ek is yapmak istiyorum.

  Eyl 16, 2016 15:40
 • ÇağlaCevapla

  Ankarada öğrenciyim.Ek iş yapmak istiyorum.Lütfen dönüş yapabilirmisiniz

  Eyl 18, 2016 17:58
 • Salih CıbırCevapla

  Evde yapabileceğim ek iş arıyorum istenilen işi zamanında yapar teslim ederim. 2.000 tl ve üzeri olsun lutfen
  05388370372
  Ankara

  Eyl 18, 2016 18:51
 • KübraCevapla

  Merhaba iyi günler ben öğrenciyim ve bu şekilde yapa bileceğim bi ek iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim gerçekten ihtiyacım var her türlü işi yapabilirim ve ıspartada yaşıyorum

  Eki 09, 2016 20:07
 • SedaCevapla

  İstanbul üsküdar’dayım öğrenciyiz ise ihtiyacımız var ilgilenirseniz seviniriz

  Eki 13, 2016 12:58
 • SedefCevapla

  Edirnede öğrenciyim.Evde çok zaman harcamadan davetiye katlama tarzı iş arıyorum.

  Ara 12, 2016 14:03
 • BÜŞRACevapla

  Adanada olan isleri yapabilirim herturlu işleri

  May 02, 2018 19:26
DMCA.com Protection Status