Örgü işleri kazak, patik, yaparak kazanç elde edin

İş fikirleri kategorisine 15 Ağustos, 2016 tarihinde eklendi, 1.249 defa okundu

Evde yaklaşan sonbahar ve kış aylarına hazırlık yaparak örgü işlerine yönelebilirsiniz. Evde patik, kazak v.b. tarzı örgü işleri ile sizde kış aylarında evden çalışarak para kazanabilirsiniz. Bu işi yapabilmeniz için elbette örgü işini iyi biliyor olmanız ve bu işi kavramınız olacaktır.

Evde örgü işi ile ekstra gelirler elde edebilirsiniz!

Birden fazla ev hanımı bu işi güzel bir şekilde bilmektedir. Evinizde oturduğunuz yerde kazak, kaşkol, patik yada benzeri şeyler örerek evden para kazanabilirsiniz. Bu iş nasıl olacak demektesiniz. Bir çok butikler kazak, patik,atkı gibi şeyler satmakta kalıyor. Bunların ihtiyacı olduğu için sizlere verilen tasarımları örmeniz isteniyor bu konuda bilgili kişiler daha önce örgü yada kazak yapmış kişiler başvuru kısmına eposta adresini bırakabilirler, hali ile sizlere ulaşım daha kolay olabilir. Yani bu iş biraz uzun ve uğraştırıcı bir iş olduğundan herkese verilmemektedir.

Çoğu ev hanımlarının örgü işinin üstesinden geldiğini tahmin edebiliyoruz. Fakat bu örgü işi biraz daha beceri ve yetenek gerektirmektedir. Farklı tasarımlarda ve desenlerde patikler, kaşkollar, kazaklar, hırkalar v.b tarzı örgü işleriniz ile ilgili yapabileceklerinizi aşağıdaki başvuru kısmına kendinizi anlatacak şekilde yazabilirsiniz.

Sitemizi ziyaret eden kullanıcılarımız örgü işi ile ilgili bırakmış olduğunuz yorumunuzu okuyarak bilgi sahibi olabilir ve size ulaşabilir.

Başvuru Gönder

3 Başvuru Yapılmış

 • Ayşe EsenCevapla

  Merhaba. Bursa’da oturuyorum. Evde örgü işi yapabilirim. Ayrıca ekip kurabilirim. Bağlantılarım var. Kendi aracım ile dağıtım yapabilirim. Olumlu yada olumsuz dönüş yaparsanız sevinirim.

  Ağu 15, 2016 22:39
 • Özlem KaraCevapla

  Evde ek is olarak örgü yapmak istiyorum

  Ağu 18, 2016 16:54
 • BilgehanCevapla

  Örgü

  Ara 03, 2016 15:45
DMCA.com Protection Status