Oturarak para kazanma evden oturarak çalışmak

İş fikirleri kategorisine 7 Aralık, 2016 tarihinde eklendi, 692 defa okundu

Oturarak para kazanma derken oturduğunuz yerde kimse kimseye para vermez. Emek olmadan alın teri dökmeden para elde etmek zordur. Hakkı ile helali ile para kazanmak için alın teri dökmek ve emek vermek gereklidir. Evden çalışarak oturduğunuz yerde çalışıp ek gelir elde etmeniz mümkün.

Peki evden çalışarak nasıl pata kazanabilirim? Oldukça basit ve bu işte biraz sabırlı olmanız gerekmektedir. Türkiye nüfusunun ne kadar kalabalık olduğunu var sayarsak bu ek işlerin sadece sizi hedeflemediğini belirtmemiz gerekmektedir. Evden oturarak para kazanma yani oturduğunuz yerde paketleme işi yaparak para kazanma imkanınız var.

Oldukça büyük bir platform altyapısına sahip ek iş ilanları bulunan sitemizin üzerinde binlerce ek iş arayan kullanıcı ve ek iş veren firmalar bulunmaktadır. Sizler dilediğiniz kategorimize göz atarak dilediğiniz ek işe başvuru gönderebilir ve netice almasını bekleyebilirsiniz. İstediğiniz ek işe göndermiş olduğunuz başvuru sistem yöneticisi tarafından onaylanır ve ilgili firmanın bu başvurunuzu görmesi için bildirim gönderilir.

Oturarak para kazanma yapacağınız ek işin yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir. Günde 30 – 60 tl arası kazanç elde edebileceğiniz ek işler mevcuttur. Sizde kendinize uygun bir ek iş bulmak için hemen yukarıda bulunan arama kısmından istediğiniz ek işi aratarak bulacağınız yani ilgilendiğiniz ilana bakıp başvuru gönderebilir ve netice almasını bekleyebilirsiniz.

Ek gelir elde etmek ve aile bütçenize katkıda bulunmak istiyorsanız sizde evden oturarak para kazanma iş ilanlarına yani oturduğunuz yerde çalışma iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Başvuru Gönder

4 Başvuru Yapılmış

 • DilekCevapla

  Acil olarak ek ise ihtiyacim var.el becerim yüksektir.ailemle birlikte hatayda veya İstanbul da ev arkadaslarimla paketleme, katlama gibi evde is yapabilirim.olumlu dönüşünüzu bekliyorum

  Ara 07, 2016 12:20
 • KübraCevapla

  Evde ek iş yapmak istiyorum paketleme olabilir sabun paketleme nikah şekerleri ve benzeri

  Ara 10, 2016 20:59
 • SevdaCevapla

  MAlatya merkez

  Ara 24, 2016 19:51
 • GzdCevapla

  Merhaba ben bu işi hızlı ve güzel şekilde yapacağıma inanıyorum gercekten ihtitacm var lütfen bana ulaşın ankara

  Oca 05, 2017 21:32
DMCA.com Protection Status