Para kazandıran ek işler ile ek gelir elde edin

İş fikirleri kategorisine 17 Aralık, 2016 tarihinde eklendi, 1.110 defa okundu

Para kazandıran ek işler ile ilgili nasıl ek bütçeye sahip olunabilir yazımız ile sizlerleyiz. Her aile fertlerinden bir kişinin çalışması o aile içerisine giren bütçenin tam anlamı ile tüm gider ve ihtiyaçlarını karşılayamayabilir. Bir çok giderin olduğunu düşünürsek aile içi geçim sıkıntısı yaşanabilir.

Misal olarak ay içerisinde gelen elektrik faturası, doğalgaz faturası, su faturası, internet ve telefon faturası derken kafadan sadece faturalara aylık gider masraf 500 tl civarı olabilmektedir. Bu durum aile bireylerini sıksa da geçim sıkıntısı çekerek yaşamaya tutunan ve çabalayan onlarca vatandaş var. Bu gider sadece faturalar içindi birde çocuk okuttuğunuzu düşünürsek gider katlanıyor ve geçim derdi sıkıntısı iyice başlıyor.

Burada yapılabilecek ve size tavsiyede bulunabileceğim ek gelir kazandıran işler mevcuttur. Bu işleri takipte kalmanız ve bu ek işlere başvuru göndermeniz sizin için güzel bir ek gelir kaynağı olabilir. Para kazandıran ek işler ile sizde aile bütçenize ekstradan ek gelir elde imkanı sunmuş olabilirsiniz.

Para kazandıran ek işler

Türkiye geneli evlere ek iş gönderen yerler ve firmalar bulunuyor. Bu firmalar serbest olarak çalıştıkları için ek iş arayan kullanıcıları yaptıkları ek iş başvurularını gerekli kategoriden ve ilan başlığından takip ederek onlara ulaşım sağlayabiliyor. Her zaman çıkmasa da arada çıkan ek işlere size dar geçim döneminizde çok büyük bir rahatlığa kavuşturabiliyor. Bunun için ek iş ilanlarını takipte kalmanız ve yayına koyulan ek işe başvuru göndermeniz sizin için faydalı bir durum olabilir. Para kazandıran ek işler ile tanışmak istiyorsanız anlık olarak bizleri takipte kalabilir yayınlanan ek iş ilanlarına direkt olarak başvuru yapabilirsiniz.

para kazandıran ek işler

Gerekse sosyal medya hesaplarımızdan da bizleri takipte kalarak yayına koyulan ilk ek iş ilanından yine siz haberdar olabilirsiniz. Evlere iş veren firmalara ulaşmak ve onlarla irtibatta kalmak için kullanıcılara sunulan bu büyük platformu takip etmenizde fayda var. Sizde geçim derdi sıkıntısı yaşıyorsanız evde ek iş yapmak istiyor ve gelirinize ek gelir katarak aile bütçenize para kazandıran ek işler ile yardımcı olmak istiyorsanız takipte kalmanızı öneririm.

Başvuru Gönder

9 Başvuru Yapılmış

 • EzgiCevapla

  Evde iş yapmak istiyorum çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olurmusunuz istanbul maltepe

  Ara 29, 2016 23:10
 • nisanur yavuzCevapla

  Merhaba adım nisanur adana dan basvuruyorum şu anda sıkıntım olduğu için ciddi manada işe ihtiyacım var .ve bu işlerin hepsi benim elime çok yatkın Yardim ederseniz çok memnun olurum

  Ara 31, 2016 18:35
 • SezenCevapla

  Ben de evde paketleme iş yapmak istiyorum yalova/altınova

  Ara 31, 2016 19:25
 • MerveCevapla

  Evde yapabilecegim bir is istiyorum ev hanimiyim aile butcesine destek olmak istiyorum geri donus yaparsaniz cok sevinirim

  Oca 01, 2017 00:21
 • GözdeCevapla

  Acil ihtiyaçtan dolayi yapmak istiyorum. Lütfen dönüş yapar misiniz 0553 285 00 75

  Oca 01, 2017 20:17
 • NurefşanCevapla

  merhaba istanbul sultanbeyli de oturuyorum lütfen acil işe ihtiyacım var lütfen

  Oca 04, 2017 16:08
 • KadriyeCevapla

  Antalya döşemealtı tarafında oturuyorum evde işe ihtiyacım var yardimci olursanız memlun olurum

  Oca 05, 2017 12:24
 • neclaCevapla

  banada yardımcı olurdsnız sevinirim tşk şimdiden

  Oca 05, 2017 14:26
 • Meryem AydinCevapla

  Her türlü paketleme işi yapabilim yardımcı olurmusunuz

  Oca 06, 2017 09:25
DMCA.com Protection Status