Poşet Dosya Föy Dosya Paketleme işi haftada 250 TL

Evde ek iş ilanları kategorisine 30 Mayıs, 2016 tarihinde eklendi, 1.678 defa okundu

Oldukça normal ve geçim derdinize son verebilecek sizleri yormayacak oldukça hoşunuza gidecek bir ek iş ilanı ile karşınızdayız. Evden çalışarak ekstra bu işlerle gelir sağlayarak geçiminizi güzel hale sokabilirsiniz. Yapacağınız ek iş ilanlarına başvurularınız onaylanır ve neticelenmesini bekleyebilirsiniz. Evden çalışarak para kazanma ve gelirinize gelir katmak istiyor iseniz bu iş size göre diyebiliriz. Dosya paketleme işi yani föy dosya paketleme işi kolay ve geliri iyi olan bir ek iş sektörü diyebiliriz. Poşet dosya paketleme işi oldukça basit ve zahmetsiz bir ek iştir. Evden çalışarak para kazanmak istiyor ve gelirinizi normal de olsa iyi hale sokmak istiyorsanız hemen bu ek işe başvurunuzu gönderebilirsiniz. Göndereceğiniz başvuru anında onay alır ve ilgili firmanın sizinle iletişim kurmasını bekleyebilirsiniz. Oldukça keyif alarak yapacağınız bu ek işte geliriniz de güzel olacaktır.

Föy dosya paketleme işini veren firmalar bu ek işi vereceği kişileri düzenli olarak seçmektedirler. Oldukça titizlik ile yapılacak bu ek iş hata kabul etmemekle birlikte hızlı ve zamanında teslim edilmesi de gerekmektedir. Evde oturarak bu ek işten para kazanabilirsiniz. Oturduğunuz yerden bu ek iş sayesinde ekmek yiyebilirsiniz. Dosya paketleme işini beğenmiyorsanız ben bu işi yapamam diyorsanız o zaman diğer ek iş ilanlarına göz atmanızda fayda var.

Evden Çalışarak Para Kazanma 2016 Yeni Ek iş İlanları

Muhakkak bu sitede size de bir ek iş mesleği elbette vardır. Onlarca yüksek gelirli ek iş ilanları sizleri beklemektedir. Birbirinden farklı ve birbirinden yüksek gelirli olan ek iş ilanları sizleri bekliyor. Evde paketleme işi sizlere her zaman kazandırır. Unutmayın bu ek işte muhakkak yapabileceğiniz bir ek iş dalını seçmeniz gerekmektedir. Ben bu ek işi yaparım üstesinden gelirim diyorsanız, kendinize güveniniz var ise hiç düşünmeyin hemen başvurun. Korkulacak bir durum yok bize göre hemen hemen herkes bu ek işleri yapabilir düşüncesindeyiz. Bu ilana başvurduğunuz andan itibaren sitemiz size bu ek iş ile ilgili firmanın iletişim bilgilerini email adresinize gönderecektir. Kura ile seçim yapılacak olan kişilere şimdiden bol şans diliyoruz.

UYARILAR: Değerli kullanıcılarımız sitemizde bulunan ilanların başvurusuna telefon ve adres bilgileriniziyazmamanızı öneririz. İlan başvurularınızda email isim ve yorumunuzu bırakmanız yeterlidir. Başvuru yaptığınız ilana, ilgilenen firmalar size geri dönüşü email adresinden yapacağını bildirmek isteriz.

Başvuru Gönder

10 Başvuru Yapılmış

 • Zeyd safiturkCevapla

  Selam ben Sakarya Arifiye den sitenize ziyaret ettim kaç aydan beri evlere ek iş veren firma arıyordum 6kisilik grubum var bana yardımcı olursanız sevinirim

  Şub 11, 2017 19:42
 • CÜNEYT CEYHANCevapla

  bu işi yapabilirim

  Şub 11, 2017 19:46
 • DeryaCevapla

  Bu konularda becerikliyim ihtiyacım var iş verirseniz çok sevinirim

  Mar 16, 2017 10:04
 • SafiyeCevapla

  Poşet dosya föy dosya işini almak istiyorum çocuklarımın eğitimi için bu işe çok ihtiyacım war

  Mar 17, 2017 08:25
 • FilizCevapla

  Tekirdağ süleyman paşada ikamet ediyorum dosya paketleme isinden yararlanmak istiyorum daha once bu tarz islerde faaliyetlerde bulundum 5 kisilik bir grubum var tecrube sahibiyiz iletiseme gecerseniz sevinirim

  Nis 12, 2017 20:28
 • YusufdurmazCevapla

  Gebze

  May 29, 2017 19:55
 • leylaCevapla

  biz 4 bayanız eve iş istiyoruz istanbul Esenler de ikamet ediyoruz

  Eki 06, 2017 18:36
 • uğur yılmazCevapla

  giresun merkezdeyim ne iş olsa yaparım 4 kişiyiz

  Eki 10, 2017 22:10
 • EmineCevapla

  Evde iş sakarya

  Eki 12, 2017 21:23
 • Yaman ozkanCevapla

  Dosya paketleme isini daha onceden yapmistim tecrubem var ilgilenirseniz sevinirim

  Eki 14, 2017 15:13
DMCA.com Protection Status