RAPTİYE PAKETLEME – HAFTALIK ÖDEME

Ek iş, ek gelir kategorisine 17 Mart, 2018 tarihinde eklendi, 1.158 defa okundu

Evde ek iş ile sizde gelirinizi katlayabilirsiniz.

Evde ek iş ilanları oldukça fazla ve devamlı ek işler çıkmaktadır. Evde ek iş veren firmalar ile sizi buluşturuyoruz. İçerisinde bulunduğumuz 2018 yılı başlangıcında eve ek iş veren firmalar oldukça çoğaldı. Bunun nedeni ise ekstra evden gelir kazanmak ve boş vakitlerini değerlendirmek için şahıslara verilen ek işler oldu. Anlaşılan firma ile kendi evinizde dilediğiniz bir dalda ek iş yaparak ekstra gelir sahibi olabiliyorsunuz. Sitemiz sizi yorum yaptığınız ilana, evde ek iş veren firmalara yönlendirerek aracı oluyor. Siz de evde ek iş yaparak ailenizle birlikte güzel gelirler elde edebilirsiniz. Bu işsizlik döneminde kaçırılmayacak fırsatlar ve ilanlar her gün güncel olarak sitemize eklenmektedir.

Evde Raptiye Paketleyerek Ek İş Sahibi Olun

Evlere raptiye paketleme işi veren firmalar ile gelirinizi katlayabilir ve ekstra gelir sahibi olabilirsiniz. Boş vakitlerinizi evde raptiye paketleme işi ile değerlendirerek sizde gelirinize, gelir katın. Son zamanlarda oldukça rövanşta olan evde raptiye paketleme işi tercih edilen evde ek iş alanında gösterilmekte. Ailenizle birlikte evde raptiye paketleme işi yaparak güzel paralar ve gelirler elde ederek kazanabilirsiniz. Çoğunlukla bayanların tercih ettiği ve rahatlıkla yaptığı ek gelir işi olarak gösterilen bu işin o kadar çok fazla yoruculuğu olmadığı ve hatta zevkli bir iş olduğunu da hatırlatmak istiyoruz. Boş vakitlerinizi değerlendirebileceğiniz iş fırsatı sizi bekliyor. Sizde kendinize güveniyor ve bu işi laiği ile yapacağınızı düşünüyorsanız şimdi aşağıda bulunan buton üzerinden başvurunuzu yapın, gelir sahibi olun. Güzel gelirler kazanacağınız evde evde raptiye paketleme işi işinde ayrıntılar ve başvuru aşaması aşağıdadır. Evde ek gelir sağlamak oldukça basit ve hiç bir zorluğu olmuyor. Oturduğunuz yerden rahatça paketleme işleri ve buna yakın benzeri işler yaparak evden para kazanabilirsiniz. Tarafınızdan alınan işin devamlılığı ise, size işi veren firma ile kendi aranızda oluyor. Alınan işleri tam zamanında ve eksiksiz teslim ederseniz, işin devamlılığı ile epey pi ekstra gelir kaynağınız olur. Evden para kazanmakistiyor iseniz ekstra evde ek iş ilanlarına göz atıp alanınızı seçmeyi de unutmayın.

“AD-SOYAD ve YORUM alanına yorumunuzu bırakarak, sitemizin sizi ilgili firmaya yönlendirmesine yardımcı olun”. E-POSTA adresinizi doğru yazınız. Geri dönüş eposta adresinize yapılacaktır.

Başvuru Gönder

9 Başvuru Yapılmış

 • ramazanCevapla

  iyi günler paket işi yapmak istiyorum yer ankara cep 05532777260 arayın görüşek herzaman bu siteye giremiy

  Mar 19, 2018 11:33
 • MeltemCevapla

  Paketleme ve süsleme yapmak istiyorum meltembuyukoz1@hotmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz

  Mar 19, 2018 13:38
 • EmreCevapla

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum. Ankara

  Mar 19, 2018 14:52
 • Gülümser sorukluCevapla

  Raptiye paketleme haftalık bursada yaşıyorum acil iş almak istiyorum

  Mar 20, 2018 08:22
 • EbruCevapla

  Samsunda yaşıyorum. Bu işi yapabilirim

  Mar 20, 2018 10:53
 • EbruCevapla

  Rapide paketleme işi için başvuruyor istanbuldayım

  Mar 24, 2018 15:20
 • GamzeCevapla

  Yardımcı olursanız sevinirim yapabilirim

  Mar 26, 2018 14:21
 • Fatma KırmızıgülCevapla

  Raptiye paketlemek istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

  Nis 12, 2018 21:30
 • Zehra KarakayaCevapla

  Evde çeşitli işler yaptım temiz çalışırım İstanbul Üsküdar da oturuyorum ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  Tem 08, 2018 16:11
DMCA.com Protection Status