Şapka süsü dikme işi aylık 1600 TL ek gelir

Ek iş, ek gelir kategorisine 31 Ağustos, 2016 tarihinde eklendi, 1.974 defa okundu

Ek işler kategorisine yeni bir ek iş ilanı eklenmiştir. Bu ek iş ile aylık güzel kazanç ve getiri sağlayabilirsiniz. Çoğunluklu olarak bayanların tercih edebileceği bir ek iş diyebiliriz. Çünkü bayanlar dikim işine daha eli yatın olduğu için biraz el becerisi gerektirmektedir.

Şapka süsü dikimi işinden sizlere bahsetmek istiyoruz. Aşırı bir derece zorluğu bulunmayan bu ek iş sizlere ek gelir ve ek kazanç kapısı açmaktadır. Sizlerle anlaşacak olan firma sizlere paketlenmiş koliler halinde şapkaları vermektedir. Bu şapkaların üzerine iğne iplik ile dikilecek olan birde süsü bulunmaktadır. Sizler bu süsü şapkanın üstüne dikerek paketlemesini yapıp kolisine yerleştiriyorsunuz.

Ek gelir fırsatını hemen sizde yakalayın

Bu ek iş ilanında aşırı derecede eleman aranmaktadır. Sıralı işlem olarak uygulanacak ek işte sizlere ulaşacak olan firma sizle iletişime geçip iş akışını sağlayacaktır.

Zorlaşan ve geçim derdi sıkıntısına düşmüş insanların tercih edebileceği bir ek iş ilanı olduğunu ifade etmek istiyoruz. Unutmayın aşağıda bulunan başvuru aşamasında doğru eposta adresinizi girmenizi öneriyoruz. Sizlere ulaşacak olan şapka süsü işi veren firma eposta adresinize dönüş yapacaktır.

Kendinizi ifade edecek güzel bir başvuru göndermenizi öneriyoruz. Şimdiden şansınızın bol ve işinizin, hayatınızın huzurlu ve mutlu geçmesi dileklerimiz ile.

Her geçen gün büyümekte olan ek iş ilanları sitemizi takipte kalarak sizde bir ek iş kendinize bulabilirsiniz. Binlerce kişi yanılıyor olamaz. Sitemiz üzerinden bu zamana kadar binlerce vatandaşımıza ek iş bulmasına yardımcı olduk.

Başvuru Gönder

2 Başvuru Yapılmış

  • CengızCevapla

    İş iş iş

    Ara 23, 2016 13:41
  • MeryemCevapla

    Istanbul sultanbeyli de oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum Grup lideriyim yardımcı olursanız seviniriz

    Nis 17, 2018 21:22
DMCA.com Protection Status