Satış ortaklığı nedir? Satış ortaklığı sistemi (affiliate marketing)

İş fikirleri kategorisine 19 Ağustos, 2016 tarihinde eklendi, 434 defa okundu

Satış ortaklığı sistemi ile ek gelir kazanmak istemez miydiniz? Bu yazımız ile sizde satış ortaklığı sistemi nedir ve ayrıntıları nelerdir öğrenmiş olacaksınız. Ek iş olarak yapılabilecek en güzel iş diyebiliriz. Affiliate marketing ya da türkçe karşılığı Satış Ortaklığı Sistemi bu isme verilen addır. Harikulade olan bu sistemde herhangi bir websiteniz olmadan dahi, herhangi bir ürününüz de olmadan, başkalarının ürünlerini satarak ciddi anlamda yüksek komisyon oranları ile kazanç kapınız yüksek olabilir. Bunu yaparken size lazım olacak araçlar sadece internet ve günde 1-2 saat zaman ayırmanız yeterli kalmaktadır. Unutmadan bir de herhangi bir bankada adınıza açılmış olan hesap bilgileriniz şarttır.

Siz affiliate satışlar yapan ürün sahiplerinin üye olduğu havuz sitelerine ücretsiz olarak kayıt işlemi gerçekleştiriyorsunuz. Sonrasında bu havuzda yer alan ürün sahiplerinin ürünlerini dilerseniz ücretsiz, isterseniz daha hızlı geri dönüşüm için ücretli olarak tanıtımlarını yapabiliyorsunuz. Dünyada ki internet kullanıcıları da sizin tanıtımını yapmış olduğunuz bu ürünü incelemek isterler ve ürün sahibin orijinal sitesine direkt giriş yaparlar ve satış başına size %60-%85 arasında komisyon oranları bırakabilirler.

affiliate marketing

İnsanlar sizin tanıtımını yaptığınız bir kaç cümlelik yazıyı okumuş oldular daha sonra ürünü de ayrıntılı bir biçimde incelediler ama satın almak ta istemediler. Peki bu durumda ne olacak? Belli bir zaman geçtikten sonra , fikir değiştirip direkt olarak ürün sahibin orijinal sitesine giderek satın almış oldular.

Hiç farketmez ! siz bu durumda bile komisyonunuzu yine anlaşmış olduğunuz oranlar ile alabiliyorsunuz.
Çünkü affiliate sisteminde uygulanan özel ve yapılı bir algoritma sayesinde , sizden gelen ilk kişi artık daha sonra ne zaman orijinal ürünün sitesine gidip alışveriş yaparsa siz her halükarda komisyonunuzu alabiliyorsunuz.

İşte size ek iş fırsatı sunan bu yazı ! bence bu zamanda yapılabilecek en güzel ekstra ek iş diyebiliriz. İlk başlarda bir kaç saat zaman harcarsınız sanal alemde sonrasında günde 30 dk yetecek olduğunu düşünüyoruz. Daha sonra da arada bir internete girerek hesaplarınızı kontrol etmenizde fayda olacaktır.

Kopyalanabilir ve çoğaltılabilir bir sistem olarak göründüğü için, bir defa sistemi kurduktan sonra, istediğiniz kadar çoğaltma dahi yaparsınız. Sizin kazancınızı katlamanız anlamına gelir. Bu konuda sahip olduğumuz tüm bilgi ve birikimlerimi, sizden herhangi bir karşılık beklemeden istediğiniz zaman sizinle paylaşıma sunabilir, hızlı kazanmanıza yardımcı da yardım ederek sizlere yol ve fikir sunabilirim.

Başvuru Gönder

DMCA.com Protection Status