Toplu iğne Paketleme işi Haftalık 290 TL

Ek iş, ek gelir kategorisine 27 Temmuz, 2016 tarihinde eklendi, 3.720 defa okundu

Normal bir geliri olan oldukça bütçenize sizi aşırı yormadan ekstra gelir kazandıracak olan bir ek iş ilanı ile sizlerleyiz. Bu ek iş ilanı toplu iğne paketleme işine özel bir ek iştir. Ekstra gelir sahibi olabilmeniz için bu ek işe başvuru göndererek neticelenmesini bekleyebilirsiniz.

Evden çalışarak para kazanmak istiyorsanız kadınlar veya erkeler hiç fark etmiyor toplu iğne paketleme işi oldukça normal seviyede gösterilen bir ek iş ilanıdır. Bu ek işe başvuru yaparak işe alınma sürecini başlatabilirsiniz.

Toplu iğne paketleme işinden biraz bahsedecek olursak; iş tanımı şöyle anlatabiliriz. Anlaştığınız firma size paketler halinde kutularına dizilmemiş iğneleri ve ayriyeten bunların kutularını vermektedir. Sizin yapacağınız işlem ise bu iğneleri kutularına dizmek olacaktır.

Ek işler ile gelirinize gelir katabilirsiniz!

Yapacağınız bu ek iş ile haftalık olarak 290 TL kazanabiliyorsunuz. Bu da bu devirde zorlaşan geçim sıkıntıları içerisinde oldukça iyi ve normal bir gelir kapısı olabilir sizler için.

Bu ek iş ile ilgileniyorsanız aşağıda bulunan başvuru adımını doldurarak gönderebilirsiniz. İşinizi ve rızkınızın bol gitmesi dileklerimiz ile..

Detaylı bilgi ve başvuru için güncel ve kullanmış olduğunuz e mail adresinizle başvuru yapılması rica olunur. Bu iş ile ilgileniyorsanız aşağıda bulunan başvuru formuna adınız, email adresiniz ve kısa bir iş tanıtımınızı yapmanızı rica ederiz.

Başvuru Gönder

3 Başvuru Yapılmış

 • MuratCevapla

  Konya Meram

  Kas 12, 2017 13:49
 • Kübra asliyeCevapla

  Acil is ariyorum ist.tuzla dan

  Kas 17, 2017 05:30
 • KaderCevapla

  Toplu igne paketleme isi istiyorum

  Ara 08, 2017 09:43
DMCA.com Protection Status