Toplu İğne Paketleme İşi İle Para Kazanın

Ek iş, ek gelir kategorisine 9 Ocak, 2017 tarihinde eklendi, 759 defa okundu

Toplu İğne Paketleme İşi İle Para Kazanın

Evde yapılacak paketleme işleri hakkında yeni fikirler paylaşmaya devam ediyor, aile bütçelerine katkıda bulunmak isteyen ev hanımlarına, emeklilere ve öğrencilere iş fırsatları sunmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda özellikle ev hanımlarını ilgilendirecek bir iş olan Toplu iğne paketleme işi ile birçok kişi askeri ücret düzeyinde kazançlar elde edebilmekte. Ek iş fikirleri konusunda birçok paketleme, düzenleme işi bulunmaktadır. Bu işler, evde yapılacak işler olsa da bazıları oldukça yorucu ve stresli olabilmektedir. Firmalar, ekstra gelen acil yetişmesi gelen siparişler için genellikle evde çalışacak kişilere ihtiyaç duymakta ve maliyetlerini bu şekilde azaltmak fikrine kapılmaktadır.

Toplu İğne Paketleme İşi aslında kolay ve hızlı yapılabilecek bir iştir. paketleme işi veren firma sizlere büyük koliler ile iğneleri teslim etmekte ve işin nasıl yapılacağına dair ilk bir kaç örneği sizlere göstermektedir. Yapmanız gereken gelen iğneleri istenilen sayı üzerince paketlemek ve istiflemektir. Sizin yapmanız gereken herhangi bir masrafınız yoktur. Gerekli tüm malzemeler firma yetkilileri tarafından sağlanmakta ve acil bir durumda hemen sizlere teslim edilmektedir.

Toplu iğne paketleme işi ile kazanılacak para konusuna gelecek olursak; evde ek iş veren firmaların birçoğu paketleme işlerine genel olarak 1,300 TL ile 2,000 TL arasında ücretler ödemektedir. Belirttiğimiz paketleme işinde de sizlere bu fiyatlarının geçerli olduğunu söylemek isteriz. Eğer çevreniz yok ve iş bulma konusunda sıkıntılar yaşıyorsanız, konu altına YORUM olarak iletişim bilgilerinizi bırakmanızı tavsiye ederiz. Konuyu takip eden firma yetkililerinin sizlere ulaşabilmesi adına böyle bir kolaylık sunmayı sizlere teklif ediyoruz.

Başvuru Gönder

4 Başvuru Yapılmış

 • Kıymet TırpancıCevapla

  Ankara iş için dönün lütfen

  Oca 23, 2017 19:44
 • şehri balabanCevapla

  işi ihtiyacım olduğundan

  Oca 24, 2017 17:05
 • MerveCevapla

  Bu işi istiyorum.

  Şub 01, 2017 16:37
 • Her türlü paketleme işi yapabilirmCevapla

  Igne paketleme işi yapmak istiyorum istanbul ateşirde de otuyorum acil ek ise ihtiyacm var

  Şub 05, 2017 22:26
DMCA.com Protection Status