Yazarlık yaparak ek gelir kazanmak ister misiniz?

İş fikirleri kategorisine 30 Ekim, 2016 tarihinde eklendi, 681 defa okundu

Yazarlık yaparak ek gelir kazanmak ister misiniz? Makale yazarlığı, editör yazarlığı yaparak artık gelirinizi çoğaltabilirsiniz.

İnternet dünyasının gelişmesiyle, het gün artan kullanıcı sayısıyla artık internet siteleri daha özgün ve insan görüşlerini yansıtmak için makale yazarları arıyorlar. Sizlerde ilgili alanınızı keşfederek dalınızda ki internet sitelerinde yazarlık yaparak ek gelir kazanmak için hemen işe koyulabilirsiniz.

Yazarlık için aranan kriterler nelerdir?

Yazarlık için en önemli kriter Akıcı ve düzgün bir Türkçeye sahip olmanızdır.
İmla kurallarına kesinlikle dikkat edilmesi gerekmektedir.
Size verilen işlerin teslimat süreleri zamanında yapılmalıdır.

Saydığımız bu üç kriteri başarıyla yerine getirebileceğinizi düşünüyorsanız hiç zaman kaybetmenize gerek yok hemen size uygun bir iş modölünü bularak hem Yazarlık yaparak ek gelir elde edebilirsiniz

Özellikle ev hanımları ve üniversite öğrencileri için çok yararlı bir ek iş ilanı olan yazarlık kategorisi okul yüzünden veya çocuklarınızın olması çalışmanıza engelse sadece günde 1-2 saatinizi ayırarak birden fazla başlıklı yazılar yazabilirsiniz.

Yazarlık Yaparak Ne Kadar Kazanabilirim?

Bu tamamen sizin elinizde olan bir şey, yazacağınız yazı ne kadar özgün ve ne kadar fazla karakter içerirse sizinde kazancınız bir o kadar artacaktır. 500TL – 1500TL arası tam tempo çalışırsanız belirttiğimiz rakamları aylık kazanmak mümkün sizin için.

Yazarlık Başvurusu Nereye Yapabilirim?

Bizlere ulaşan iş verenler kendilerine ait iletişim bilgilerini bıraktılar. Sizin yapmanız gereken varsa referanslarınız yoksa deneme yazınızı aniltanerr@gmail.com mail adresine göndermenizdir. Belirttiğimiz mail adresi size gün içerisinde mutlaka dönüş yapacaklardır.

Etiketler : , ,

Başvuru Gönder

1 Başvuru

  • HaticeCevapla

    Makale yazmak istiyorum özgün fikirlerimi hem yazıya döküp hemde para kazanmak istiyorum

    Kas 27, 2016 23:17
DMCA.com Protection Status