Yüksek maaşlı işler hangileridir? İşte dolgun maaşlı işler

İş fikirleri kategorisine 2 Eylül, 2016 tarihinde eklendi, 1.116 defa okundu

Hemen hemen her kes ister ki yüksek ve dolgun ücretli bir maaşım olsun ve doya doya geçinerek yaşayayım. Fakat işsizlik durumu bu yüksek gelirli işleri engellemekle kalıyor ve dolgun ücretli işler biraz zor bulunabiliyor.

Normal çalıştığınız bir yerde alabileceğiniz tutar ya asgari ücret olabilir veyahut 2000 ile 3000 tl arasında bir maaş alınabilmektedir. Normal bir firmada çalışarak yüksek maaşlı iş bulmak oldukça zor gözükmektedir. Yüksek maaşlı bir iş için doktor, avukat, müdür, banka şubesi müdürü v.b. gibi kurumlarda çalışmak yüksek maaşlı işler kategorisine girebilmektedir.

Bir zamandır işsiz olan ve acil paraya ihtiyacı olanların özellikle seçimi yapacağı yüksek maaşlı bir işten hatta işlerden bahsetmek istiyoruz sizlere. Bu işler son derece ilginç bir iş olarak görünse de sizlere yüksek maaşlı iş zevkini tattıracağına benzemektedir.

Yüksek maaşlı işler ve dolgun maaşlı işlere örnekler

Her zaman ilginç olan ve yüksek maaşlı bir işinizin olmasını mı istiyorsunuz? Sıkı durun o zaman Sizinde bir ek işiniz olmalı.

Modern iletişim Dünya’sı fırsatlarla dolu olarak ilerlemektedir. Kişilerin sosyal statüsünü artıran meslekler aynı zamanda ekonomik refahın yüksek seviyelere çıkarılmasına da imkan olarak gösterilebilir. Uzun yıllardır süre gelen ve çoğu insanların diline pelesenk olmuş “Bu devirde ya topçu olacaksın ya da popçu.” sözü geçerliliğini hala korumaktadır. Güncel trendlere göre birçok meslek dalı öne çıkmış olarak görülebilir. Dünyanın en çok kazandıran mesleklerini sizler için uzun uzun araştırdık ve bulduk. İlginç ve şaşırtıcı olan şu ki dünyanın en çok kazandıran on mesleğinden sekizi tıp ve cerrahi alanında gözükmektedir. İçerisinde bulunduğumuz yılda dahil son yılların en çok kazandıran mesleklerine bir göz atalım isterseniz.

İşte yüksek maaşlı 10 meslek grubu

Pazarlama Müdürü
Doğa Bilimleri Yöneticisi
Bilgisayar ve Bilgi Sistemleri Yöneticisi
Hava trafik kontrolörü
Avukatlar
Diş hekimleri
Havayolu Pilotları
Mühendislik Yöneticileri
CEO
Cerrahlar

Ayriyeten ek işler ile normal gelirinizin üzerine gelir katarakta yüksek maaş elde ederek geçim derdi ev sıkıntısı yaşamadan yaşamınıza bakabilirsiniz.

Başvuru Gönder

3 Başvuru Yapılmış

 • yelizCevapla

  Evde paketleme sapka susleme mandal herhangi bir is yapabilirim ankara pursaklarda oturuyorum

  Eyl 03, 2016 21:14
 • CangülCevapla

  Paketleme işleri ni yaparım istanbul beyoğlu

  Eyl 04, 2016 09:46
 • sedaCevapla

  Evde paketleme poşet katlama mandal işi istiyorum Kocaeli gölcükte. İkamet ediyorum acil işe ihtiyacım var . Lütfen donuş yapın tel:05365002085

  Eyl 05, 2016 21:46
DMCA.com Protection Status