Yün çorap ambalajlama işi Aylık 1600 TL kazanç

Ek iş, ek gelir kategorisine 23 Eylül, 2016 tarihinde eklendi, 3.207 defa okundu

Kış aylarına girmeye hazırlanırken evde yapılabilecek kış aylarında size aylık olarak güzel kazanç bıraktıran yün çorap ambalajlama ilanını sunuyoruz. Oldukça güzel bir gelir getirecek bu ek iş sizlere aylık olarak 1600 TL kazandıra bilmektedir.

Yün çorap ambalajlama işini verecek olan yerler sizin ne kadar el çabukluğunuz var bu durumu göz önünde bulundurarak işi size teslim etmektedir. El çabukluğunuz ne kadar hızlı ve güçlü ise kış ayı boyunca anlaşmış olduğunuz yer ile çalışabilirsiniz.

Yün çorap ambalajlama işi genelde kış aylarında rağbet ve yoğunluk görerek ilana açılmaktadır. Yün çorap firmaları ambalajlama işlerini genelde evlerde ek iş yapan kişilere vermektedirler.

yun-corap-ambalajlama-isi-aylik-1600-tl-kazanc

Yün çorap ambalajlama işini nasıl yapıyorsunuz? Size işi veren yer ile anlaşmış olduğunuzda firma size çuvallarda bulunan yün çorapları servis aracı ile getirmektedir. Yapacağınız işlem ise bu yün çorapları çuvallardan çıkartarak sizlere firmanın yine bunların yanında vermiş olduğu ambalajlara koymak olacaktır.

Hemen hemen bu durum el çabukluğunuza ve hızınıza göre kişiden kişiye değişebilmektedir. Ne kadar hızlı çalışır işi o kadar zamanında teslim ederseniz işi size veren firma ile devamlı kış ayı boyunca çalışabilirsiniz.

Evde yün çorap paketleme işine başvuru yapmak ve sesinizi duyurmak için hemen aşağıda bulunan başvuru formunu doldurup gönderebilirsiniz.

Etiketler : , , , ,

Başvuru Gönder

8 Başvuru Yapılmış

 • serpil celebiCevapla

  ev hanımıyım cocuk engelim yok umranıyede oturuyorum ilgilenirseniz sevinirim

  Ara 26, 2016 20:08
 • serpil celebiCevapla

  ev hanımıyım cocuk engelim yok rahatlıkla yaparım umranıyede yasıyorum ilgilenirseniz sevinirim

  Ara 26, 2016 20:10
 • Mehlika TunçayCevapla

  Ankara bahçelievlerde oturuyorum, emekliyim ve evde ek iş yapmak istiyorum yün çorap ambalajlama vs işler de olabilir. Şimdiden teşekkürler kolay gelsin.

  Ara 27, 2016 15:05
 • Gamze DilsizCevapla

  Öğrenciyim . Bu işi almak istiyorum bu is için çevrem çok uygun buna müsait yetiştirme konusunda sorun olmaz yurtta arkadaşlarım da yardım eder bu ise çok ihtiyacım lütfen çok acil geri dönüş yapabilir misiniz

  Ara 30, 2016 13:58
 • LEYLACevapla

  Bende istiyorum bu ek işi

  Ara 30, 2016 17:45
 • ArifeCevapla

  Istanbulda oturuyorum çalışmak istiyorum

  Oca 07, 2017 20:23
 • Seda erkmanCevapla

  Elim hızlı ve pratiğim ise çok ihtiyacım var umarım geri dönüş yaparsınız

  Oca 16, 2017 13:00
 • aytenCevapla

  Evde herturlu paketleme isi yaparim elim hizlidir gunde en az bin corap katlarim elim herturlu ise yatkindir corluda oturuyom acil yardimci olursaniz sevinirim faceden ulasabilirsiniz bnyn0606@hotmail.com

  Mar 09, 2017 14:31
DMCA.com Protection Status