EVDE LASTİK TOKA PAKETLEME İŞİ

Evde ek iş ilanları kategorisine 26 Ekim, 2018 tarihinde eklendi, 910 defa okundu

 

Türkiye’de geçim zorlaştıkça ev hanımlarında eve katkı sağlamak için ev hanımları da ek işe ihtiyaç duymakta. Evde ek gelir elde etmek isteyenler için en iyi işlerden biri de evde plastik toka paketleme işidir. Maddi sıkıntılar yaşıyorsanız eğer bu iş ile birtakım sıkıntılarınızdan kurtulabilirsiniz. Ev oturarak zamanınızı boşa geçirmemiş olacak ve parada kazanmış olacaksınız. Özellikle üniversite öğrencilerinin de yaşadığı maddi sıkıntılara da bir çözüm olabilecek bir iş kapısıdır evde lastik toka paketle işi. Bir o kadar eğlenerek yapılan evde plastik toka paketleme işi iyi bir gelir sağlamanızı da sağlayacak ve bir nevi sıkıntılarınızdan kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Yeni bir iş kapısı olan evde plastik toka paketleme işini nasıl yapacağınızı, ne kadar kazana bileceğinizi anlatacağımız bu yazıyı mutlaka okumanızı öneririz.

Evde Plastik Toka Paketleme İşi Nasıl Yapılır ?

Evde plastik toka paketleme işi evde kolaylıkla yapılacak işlerin başında gelmektedir. Bilindiği üzere renk renk olan plastik tokaları firmalar paketlemeniz için sizlere göndermektedir. Sizin yapmanız gereken gönderilen plastik tokaları rengarenk ayırıp ayrı ayrı paketlemek.  Bu kadar kolay olan bu işi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Evde Plastik Toka Paketleme İşi Veren Kurum Kuruluşlar Nelerdir ?

Kırtasiyeler, bijuteri ürünleri üreten firmalar gibi birçok yerden sizlere bu paketleme işi gönderilmektedir.

Evde Plastik Toka Paketleme İşinden Ne Kadar Kazanç Sağlanabilir ?

Evde plastik toka paketleme işini yapan kişiler gerçekten oldukça güzel paralar kazanılabilmektedir.Aylık olarak 2000 Türk Lirasına yakın gelir elde edilebilir. Bu geliri elde edebilmeniz için ortalama 7 8 saat çalışmak durumunda da kalabilirsiniz. O kadar çalışamasanız bile ortalama 3 – 4 saatinizi ayırarak bile 1.500 Türk Lirası dahi kazana bilirsiniz.

Evde Plastik Toka Paketleme İşine Nasıl Başvuru Yapılır ?

Eğer ben bu işi yapabilirim,  ben bu işi başarabilirim diyorsanız yapmanız gereken aslında çok basit bir işlem. Hemen anlatıyorum. Bu yazının altında bulunan yorum kutusuna isminizi, bulunduğunuz şehri ve size ulaşabileceğimiz mail adresinizi yazarak işe başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.  Yaptığınız yorumun ardından işe uygun bulunduysanız firmalar mail adresinize geri dönüşte bulunacaktır.  Önemli bir uyarı olarak dan son bir şeyler eklemek istiyorum lütfen yorum yaparken TC kimlik numaranızı ve telefon numaranızı eklemenizi sizin mağdur olmamanız için önermiyoruz. Yazmanız durumunda başınıza gelecek herhangi bir durumda sorumluluk kabul edilmeyecektir. Şimdiden işe kabul edilen arkadaşları tebrik eder ve bir an önce maddi sıkıntılarından kurtulmaları için bol kazançlar dileriz.

Başvuru Gönder

7 Başvuru Yapılmış

 • esraCevapla

  selam istanbul avr b.padayız iki kişiyiz kolay gelsin

  Kas 21, 2018 10:27
 • zeynepCevapla

  zeynep ben

  Kas 21, 2018 20:07
 • TUJĞBACevapla

  SAKARYADAYIM EL BECERİM YÜKSEK BU İŞE TALİBİM

  Kas 22, 2018 06:01
 • FerhundeCevapla

  Konyadayım daha önce bu tür işlerde çalıştım şuan bu işe çok ihtiyacım var el becerim oldukça iyidir

  Kas 27, 2018 15:42
 • SibelCevapla

  Selam evde is yapmak istiyorum elimden her is gelir yillarca cok deneyimim oldu bursa niluferde oturuyorum

  Oca 05, 2019 11:54
 • MerveCevapla

  Selam mersinde oturuyorum ise ihtiyacım var 2 tane çocuğum var küçük oldukları için evde iş istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz

  Şub 15, 2019 14:55
 • büşraCevapla

  izmirde yaşıyorum

  Ağu 14, 2019 12:54
DMCA.com Protection Status