Askı Montajı işi ile ayda 1800 TL Kazanabilirsiniz

Evde ek iş ilanları kategorisine 16 Mayıs, 2016 tarihinde eklendi, 2.513 defa okundu

Askı Montajı işi ile ayda 1800 TL Kazanabilirsiniz. Evde askı montaj iş ilanı ile karşınızdayız. Değerli ziyaretçilerimiz evde ek iş olarak size askı montaj iş ilanını sunuyoruz. Evde askı montaj işi biraz zor iş olsa da geliri oldukça yüksek ve güzeldir.

Evde askı montaj iş detayını biraz açıklayalım. Firma size çuvallar halinde askıları teslim etmektedir. Askıların asacak kısmı ise ayrı bir çuvallarda yer almaktadır. Sizin göreviniz bu ikisini montajlayıp askı kısmını askılara montajlamak olacaktır. Biraz uğraş gerektirecek olan işin geliri yüksek ve net bir kazançdır.

Sizde evde askı montaj işi yapmak istiyor ve askı montaj işi ile güzel gelirler kazanmak istiyorsanız hemen bu ilana aşağıdaki kısımdan başvurunuzu göndererek sitemizin sizi ilgili firmalara yani askı montaj işi veren firmalara yönlendirmesini sağlayabilirsiniz. Askı montaj işi anlattığımız gibi olmakla beraber biraz el becerisine yakın olmak gerekmektedir. Çünkü biraz el becerisi istemekte olan işi titizlik gerektirerek çalışmakta olup biraz yorucudur.

Evde askı montaj işi yapmak istiyorsanız hemen aşağıdaki kısımdan başvurunuzu gönderebilirsiniz.

UYARILAR: Değerli kullanıcılarımız sitemizde bulunan ilanların başvurusuna telefon ve adres bilgileriniziyazmamanızı öneririz. İlan başvurularınızda email isim ve yorumunuzu bırakmanız yeterlidir. Başvuru yaptığınız ilana, ilgilenen firmalar size geri dönüşü email adresinden yapacağını bildirmek isteriz.

 

Başvuru Gönder

6 Başvuru Yapılmış

 • SacideCevapla

  İstanbulda yasiyorum ve ek is yapmak istiyorum acil para lazim aski montajlama isinin bana göre bir is olduğunu düşünüyorum

  Ağu 25, 2018 08:39
 • AyçinCevapla

  Mrb lar bende evde ek is yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim güneşli bağcılar İST

  Kas 09, 2018 21:57
 • Ayşenur yılmazCevapla

  Aski isini daha önce de yapmıştım şimdi de yapmak istiyrm gün boyu boşum 10 kişiyiz lütfen geri dönüş yapar misiniz.. Istanbul atasehir

  Kas 15, 2018 08:22
  • Ekiş YazarıCevapla

   Merhaba işverenlerden dönüş aldığımız zaman sizleri değerlendirmeye alacağız.

   Kas 15, 2018 08:56
 • YaseminCevapla

  Merhaba İstanbul Beylikdüüzn deyım bnde eve ıs ıstyrm.İlgilenirseniz sevinirim.

  Oca 16, 2019 18:25
 • Ceren mutluCevapla

  22 yaşındayım evde ek is yapmak istiyoruz ailecek boş zamanlarımızı degerlendirerek kazanç sağlamak istiyoruz

  Tem 30, 2019 09:16
DMCA.com Protection Status