Ataç Paketleme işi Haftalık 290 TL Kazanç

Evde ek iş ilanları kategorisine 24 Haziran, 2016 tarihinde eklendi, 10.003 defa okundu

Ek iş sektörüne adım atmak ve ek iş sektöründe ekstra para kazanmak istiyorsanız doğru ve en güncel adrestesiniz. Türkiye’nin en güncel ve en büyük ek iş ilanlarını her daim yayına alarak kullanıcılarına ulaştıran evdeekisilan.net yeni bir ek iş ilanı ile karşınızda.

Ataç Paketleme işi Haftalık 290 TL Kazanç

Evet ek iş ilanlarına bir yeni ile devam ediyoruz. Ataç paketleme işi hemen hemen her kişinin yorulmadan rahatça cebine haftada 290 TL koyabileceği bir ek iştir. Bildiğimiz araçların kutularına adetleri sayılarak paketlemesi yapılmaktadır. Sonrasında iş tamamlanmış oluyor. Anlaşacağınız firma size kilo üzerinden hesaplama yapıyor.

Ek iş getirisinde en önemli iş çalışacağınız firmaya bağlıdır. Bu çalışacağınız paketleme işi veren firma veya firmalar güvenilir ve yasal olmak zorundadır. Aksi taktirde güvenemeyeceğiniz bir firma ile karşılaşırsanız ne ödeme alabilir nede kalan paranızı kuratarabilirsiniz. Bu hususta siz değerli kullanıcılarımızı uyarıyor ve önlem almalarını rica ediyoruz.

Evde ataç paketleme işi oldukça güzel ve eğlenceli bir ek iştir. Ek işler ile aile gelirine bir katkıda siz bulunabilirsiniz. Daha huzurlu ve daha mutlu bir geçim hayatı yaşayabilirsiniz. Ek işler son zamanlarda ülkemizde aşırı talep gören bir meslek dalı haline gelmiş bulunmaktadır.

Seçimini yapacağınız ek iş ile gelirinize gelir katarak daha güzel günler geçirebilirsiniz. Ek işler de istediğiniz kategorideki ilana başvuru yaparak cevap alınmasını bekleyebilirsiniz. Birden fazla ek iş ilanına başvuru gönderebilirsiniz.

Ek iş ilanının sonuna gelirken, ataç paketleme işinde çalışmak istiyorsanız yapacağınız tek şey aşağıdaki başvuru kısmını doldurup göndermek. Sonrasında ataç paketleme işi veren firmaların size ulaşmasını beklemeniz olacaktır.

Hemen ek iş ilanına başvuru göndermek için aşağıda bulunan başvuru kısmını doldurarak gönderebilirsiniz.

Unutmayın seçeceğiniz ek işler sizlere her zaman daha rahat geçinmenizi sağlar. Bir ek işinizin olması bu işsizlik döneminde sizleri rahata çıkartarak ferahlatır. Ataç paketleme işini tercih edebilir veya ek iş ilanlarını kategorimize bakarak kendinize uygun bir ek iş dalı belirleyebilirsiniz. Şansınızın bol ve işinizin rast gitmesi dileklerimiz ile.

Başvuru Gönder

8 Başvuru Yapılmış

 • BegulCevapla

  Paketleme isleri ile ilgileniyorum

  Ara 30, 2018 00:05
 • Merve demiralCevapla

  Bu tarz işlere ihtiyacım var daha öncede çok yaptım şuanda da yapmak istiyirum lütfen bana geri dönüş yapın.

  Oca 04, 2019 13:52
 • emine kırkoçCevapla

  ataç paketleme

  Oca 06, 2019 18:07
  • emine kırkoçCevapla

   bu tarz bir işe ihtiyacım var dönüş yapılmasını rica ediyorum

   Oca 06, 2019 18:09
 • ŞencanCevapla

  Biri orta son biride üniversitede okuyan çocuklarım var. Malum hayat şartları nedeni ile bende evde paketleme yapmak istiyorum ?

  Mar 04, 2019 08:35
 • HASİBE AYDEMİRCevapla

  EVDE EK İŞ YAPMAK İSTİYORUM

  Nis 03, 2019 14:51
 • Rabia AYDEMİRCevapla

  İyi günler Hakkari’ de yaşıyoruz Malatya’ya taşınma durumumuz da var .Üç kişilik bir ekibimiz var .Ciddi anlamda ek gelire ihtiyacımız var . İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

  Nis 04, 2019 14:21
 • Muhabbet TurayevaCevapla

  BENDE EK İŞ İSTİYORUM İŞSİZIM

  Nis 20, 2019 11:39
DMCA.com Protection Status