Bayanların evde yapabileceği ek işler Bayanlara özel ek iş

Evde ek iş ilanları kategorisine 2 Haziran, 2016 tarihinde eklendi, 1.067 defa okundu

Boş vakti çok olan ve evden çalışarak para kazanmak isteyen bayanlar oldukça fazla. Boş vakitlerini değerlendirerek evde ekstra gelir kazanmak istiyorlar. Ev hanımları genel ev işlerini erken bitirmekle kalıyor ve sonrasında boş vakti çok oluyor. Bu amaçla bu yazımı bayanların evde yapabileceği ek işler ile ilgili ayrıntılı paylaşıma sunarak sizleri bilgilendireceğiz.

Bayanlar evde ek iş olarak neler yapabilir? Ekstra bir gelir sahibi olmak için nasıl bir ek iş tercih etmelidirler? Evet hanımlar ev işlerinizi bitiriyorsunuz ve boş vaktiniz epeybi kalıyor bunu değerlendirmek sizin elinizde. Bir firmayla anlaşsanız ve bu firma size aylık veya haftalık olarak yapacağınız paketleme işlerinden düzenli ödeme yapsa ne güzel olurdu değil mi? Ama üzülmenize hiç gerek yok çünkü böyle bir platform var ve biz bu platformda siz değerli kullanıcılarımız ek iş veren firmalar ile tanıştırıyoruz ve sizin ek iş sahibi olabilmeniz için aracı oluyoruz. Bu hizmetten ise ekstra bir ücret talep etmiyoruz.

Bayanların evde yapabileceği ek işler

Gelelim bayanların evde ne tür ek işler yapabilir bunlardan bahsedelim. Sitemiz üzerinde bir çok kategori mevcuttur. Dilediğiniz kategorileri gezebilir ve o kategorilerde bulunan ek iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz. Burada önemli olan husus ise sizin o baktığınız ilandaki ek işi yapabilmeniz durumudur. Eğer kendinize güveniyor ve ben bu ek işi sorunsuzca üstesinden gelirim ve hallederim diyorsanız hemen başvuru yapabilirsiniz. Ek iş ilan platformu diye adlandırdığımız sitemiz üzerinde evde ek iş ilanları, evde ek iş imkanları, evde ek iş veren firmalar, illere göre evde ek iş, part time iş ilanları, İnternet’ten para kazanma konuları ile ilgili onlarca bilgiye ulaşabilirsiniz. Kedinize göre bir ek iş bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Ağırlıklı olarak bayanların evde çalışarak seçtiği ek iş paketleme işleri ise şöyle, mandal paketleme işi, telefon kılıfı paketleme işi, askı montaj işi, kayseri bölgesi ise ağırlıklı olarak mantı paketleme işini tercih etmektedir.

UYARILAR: Değerli kullanıcılarımız sitemizde bulunan ilanların başvurusuna telefon ve adres bilgileriniziyazmamanızı öneririz. İlan başvurularınızda email isim ve yorumunuzu bırakmanız yeterlidir. Başvuru yaptığınız ilana, ilgilenen firmalar size geri dönüşü email adresinden yapacağını bildirmek isteriz.

Başvuru Gönder

4 Başvuru Yapılmış

 • KevserCevapla

  Evde Tel Toka Paketleme işi yapmak istiyorum Nereye Başvuru Yapacağız.

  Haz 02, 2016 15:25
 • SeymanurCevapla

  Ben evde tırnak seti ürünlerini paketlemek istiyorum nasıl basvuru yapmalıyım

  Haz 30, 2016 16:44
 • DilekCevapla

  Evde her türlü paketleme işi yapa bilirim nereye başvuru yapa bilirim

  Ağu 12, 2016 15:49
 • BinnurCevapla

  Gelirim yeterli degil ek ise ihtiyacim var lütfen yardımcı olur musunuz her türlü paketleme isi yapabilirim

  Kas 11, 2016 14:34
DMCA.com Protection Status