Bayilik Veren Giyim Firmaları Hangileridir?

Bayilik veren firmalar kategorisine 9 Haziran, 2016 tarihinde eklendi, 1.376 defa okundu

Bayilik Veren Giyim Firmaları Hangileridir?

Bayilik veren giyim firmaları bayan giyimi, erkek giyimi ve çocuk giyimi sektörlerinde franchise vererek büyümeyi hedeflemekteler peki bu durumda hangi markalar bayilik veriyor ve anlaşma yapıyor.. Bu yazımız ile giyim firmaları bayilikleri hakkında bir kaç firmanın şartlarını öğrenerek anlatıma sunduk. Bir giyim firması açmak istiyorsanız ne gibi aşamalardan geçiliyor gelin hep birlikte bir göz atalım ve anlamaya çalışalım..

Bayilik veren giyim firmaları şöyle,

Bayilik veren giyim firmaları bebek giyim, bayan giyim ve ayakkabı bayiliği veren firmalar 2016 yılında da popülerliğini korumakta olduğunu gösterdi. Şube sayısını artırmayı hedefleyen firmalar franchise vererek bünyelerine yeni şubeler katmaya devam etmekte olduğunu da görüyoruz. Bayilik veren firmaların belirledikleri şartları yerine getirerek sizde bayilik alabilir kar marjı ve gelire ortak olarak kendi işinizi kurabilirsiniz.

Collezione giyim firması bayilik şartları

Collezione giyim firması Türkiye genelinde bayilik vererek şube sayılarını artırmayı hedeflemektedir bayi bünyesi çok geniş bir firmadır. Bayilik şartları ise açılacak mağazanın yerleşik bölgede olması ve yaya trafiğinin olduğu noktalarda açılması, 10.000 bin kişilik bir nüfusa sahip bir bölgede kurularak mağazanın 125 m2 den az olmaması gereklidir. Mağaza vitrin ve görselinde %100 marka ürünlerinin sergilenmesi ve corner çalışma sisteminde marka standardına yakın olması bayilik şartlarından bir kaçı olduğunu göstermektedir.

Penti giyim firması bayilik şartları

Penti bayiliği almak için; pentinin çorap, tayt, iç giyim, ev giyim ve plaj giyim olmak üzere Avm lerde bulunan bir marka olması dolayısıyla daha çok yurtdışına franchising vermekte olduğunu açıklayalım. Türkiye hariç 17 ülkede 46 mağazası olan penti den bayilik almak isteyenler gelişen ülkelere odaklanabilirler.

Penti Bayilik İletişim bilgileri için aşağıdaki numaraları kullanabilirsiniz.

Adres: Evren Mahallesi Tufan Sk No:22 34212
Güneşli / İstanbul
Tel: 0 (212) 630 02 49
Faks: 0 (212) 474 20 49
Email: penti@penti.com.tr

Panço çocuk giyim bayiliği şartları

Panço çocuk giyim bayiliği almak isteyenler açacakları mağazanın ticarete yönelik potansiyeli yüksek yerde açmaları gereklidir. 100 m2 lik bir mağaza açmalıdır bu bayiliği verecek olan panço çocuk giyimin baş şartları arasında yerini almaktadır. Mağazanın iç dekorasyonu diğer panço mağazalarıyla aynı olmak zorunluluğu elbette konsept durumu olan. Personel desteği, vitrin tasarımı ve personel eğitimine kadar destek verilmektedir. Panço çocuk giyim bayiliği hakkında detaylı bilgi için info@panco.com.tr adresine mail atabilirsiniz ve ayrıntılarını konuşabilirsiniz.

Koton bayilik şartları

Koton şube sayısını artırmak amacıyla yeni mağaza açılacak lokasyonlar belirlenerek franchise anlaşmaları yapılmakta olduğunu ifade edelim.

Koton giyim bayilik şartları ise şöyle;

Türkiye’de gerçekleşen yaklaşık dekorasyon maliyeti m2 başına tam 500$, yurtdışında gerçekleşen yaklaşık dekorasyon maliyeti ise m2 başına 600 $dır olarak belirlenmiştir. Mağaza m2 sine göre belirlenen mağazacılık donanım ekipmanları olan askı, manken, bilgi işlem sistemi vs verilen tutara dahil olmadığını açıklayalım.

Koton bayiliği alan girişimcilerin açacakları mağaza alışveriş merkezlerinin tekstil perakende katında veya ana caddeler üzerinde, alışveriş trafiğinin yoğun olduğu yerlerde olması gerekmekte olduğu şartlar arasında gösterilmektedir. 800 m2 ve üzerinde brüt alanı bulunması ve bu alanın %10 büyüklüğünde depo alanına sahip olması en az 15 metre cephesinin olması, 3 metre tavan yüksekliğine sahip olması ve marka kurum kimliğine ve mağazacılık operasyonuna uygun olması da istenilen şartlar arasındadır.

Bayilik veren erkek, çocuk ve bayan giyim firmalarından birkaçının bayilik şartlarını sizler için araştırdık ve sizlere sunduk. Giyim firmalarından bayilik alarak iş yeri açmak isteyenler alacakları mağazanın bayilik şartlarının detaylarını öğrenmek üzere mağaza müdürlükleriyle bizzat görüşerek daha güvenilir bilgilere sahip olabilirler ve ayrıntıya kavuşabilirler.

Başvuru Gönder

1 Başvuru

  • semaCevapla

    Yozgat sorgun da oturuyorum bende yapabilir im bu işi

    Mar 21, 2017 03:14
DMCA.com Protection Status