Boncuk Paketleme İşi

Ek iş, ek gelir kategorisine 31 Temmuz, 2019 tarihinde eklendi, 205 defa okundu

Evde boncuk paketleme işi ile bütçenize katkı sağlamak için ideal işlerden biridir. Çalışan ya da çalışmayan birçok kişi bu işi kolayca yapabilir. Evde boncuk paketleme işi Fikirleri 2019 ile evde ek iş 2019’dan faydalanabilirsiniz.

Yakın bir zamanda yayımlanan Evde kartlık paketleme işi Fikirleri 2019‘a da bakmayı ihmal etmeyiniz.

Boncuk Paketleme İşi Tanımı

Boncuk  paketleme işi part time yapılabilecek işler içerisindedir. Eğer zamanınız varsa ve boş zaman geçirmek yerine iş alarak bunu paraya çevirmek istiyorsanız firmalarla anlaşarak çözüm bulabilirsiniz. Boncuk üreten ve topltan ya da perakende şekilde başka firmalara satan yerler ek personele ihtiyaç duyabilir. Paketleme işinde boncuklar belli sayılarda belirtilen paketlere konur  ve    bu şekilde satışa hazır hale gelir. Hangi malzemeler olacağı, ne kadar boncuk yerleştirileceği  gibi konular firma taleplerine göre değişebilmektedir.

Evde boncuk işi 2019 için incelemeden geçmeyin.

Boncuk Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde ek iş yapmak istiyorum  diyorsanız boncuk paketleme işi  veren firma bulmanız gerekir. Firma bulmak için internet araması yapabilirsiniz.  doğrudan bu firmaların personel ihtiyacı olup olmadığını sorabilirsiniz. Ayrıca ilanlarını da takip ederek  çözüm bulmak mümkündür. Bazı firmalar  tanıdık usulü çevrelerine de personel alımı olacağını yaymaktadır. Bazen de gazete ilanlarında çıkabilir.  Firma bulmak için bilgi sitelerinin alt kısımları her zaman sonuç vermeyebilir.  Ancak bazen sonuç da alabilirsiniz. Firmalar nadir de olsa buralara bakarak eleman seçebilir.

Boncuk Paketleme İşi İle Ne Kadar Kazanılır?

Boncuk  paketleme  işi firma özellikleri ve sizin ne kadar iş yaptığınıza göre değişebilir.  Basit bir mantıkla ne kadar çok iş yaparsanız o kadar çok kazanırsınız.Yani İşkur nedenli işlerde ya da bazı kurumsal yerlere göre daha az olabilir. Ancak genelde  miktara göre ücretlendirme yapılmaktadır. Eğer firmanızın az verdiğini düşünüyorsanız,  daha çok firmaya başvuru yapabilir, iş türlerini artırabilirsiniz. Boncuk paketleme dışı başka ek iş türlerine de bakabilirsiniz.

 

Başvuru Gönder

4 Başvuru Yapılmış

 • HaticeCevapla

  Beyoğlu İstanbul’da oturuyorum evde işe ihtiyacım var dönüş sağlarsanız çok memnun olurum

  Tem 31, 2019 16:12
 • Elif TalanCevapla

  Merhaba ben Elif Talan acil iş arıyorum ne olursa .bana hemen dönüş yaparsanız çok sevinirim.antalya altınovada oturuyorum.42 yaşındayım.iyi günler.505 870 83 73

  Ağu 01, 2019 08:03
 • ŞeydanurCevapla

  Paketleme işi istiyorum lüften dönüş yapın çok ihtiyacım var paketleme işi yaptım elim yatkındır

  Ağu 03, 2019 00:34
 • ÖzlemCevapla

  Merhaba. Bir şirkette idari işler sorumlusu olarak çalışıyorum. Ayrıca 18:00 den sonra ve haftasonları evde yapabileceğim işe ihtiyacım var. 2 çocuk okutuyorum. Daha fazla iş gücü isterseniz yanımda destek verecek kişilerde bulunmakta. Dönüşünüzü beklerim.

  Ağu 21, 2019 11:29
DMCA.com Protection Status