Cetvel Paketleme İşi

Ek iş, ek gelir kategorisine 27 Ağustos, 2019 tarihinde eklendi, 206 defa okundu

Bu konumuzda evde ek iş yapmak isteyenler için ,diğer paketleme işlerine nazaran biraz daha uğraş gerektiren evde cetvel paketleme işi nden bahsedeceğiz.Ülkemiz de kırtasiye sektöründe faaliyet gösteren firmalar, paketleme konusunda sıkıntı yaşıyorlar. Paketleme gibi ufak işler için birçok personele ihtiyacı olan firmaya; maaş+sigorta gibi personel giderleri ağır geliyor.Hal böyle olunca üretici firmalar,evde paketleme yapabilecek kişilere iş vererek büyük bir masraftan kurtulmuş oluyor.

Evde ek iş yapmak, hem boş vakti en iyi şekilde değerlendirme açısından, hemde ek gelir sağlayarak bütçe rahatlamasından dolayı özellikle ev hanımları tarafından sık tercih edilir.Ekonominin bozuk olduğu şu günlerde evde maddi sıkıntılar yaşanabilir veya kadın maddi açıdan özgür olmak istediği için cetvel paketleme işi yapmak isteyebilir.

Bu Makalede Neler Var? [Göster]

Cetvel Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Cetveller genelde; teknik çizim, inşaat, mimari veye terzi gibi bir çok alanda ve sektörde kullanılmaktadır.Piyasada kullanılan birçok cetvel modeli vardır bunlardan bazıları; T cetveli, açıölçer, gönye, mikrometre şeklinde sıralanabilir. Eğer cetvel ile ilgili bir işiniz yok ise ,büyük olasılıkla bu cetvellerin hiçbirini görmemişsinizdir ancak endişelenmeyin.Cetvel paketleme işi ,bilgi ve tecrübe gerektirmeyen bir iştir ve herkes tarafından kolaylıkla yapılabilir.

Paketlenmesi gereken cetveller size iş veren firma tarafından teslim edilir. Nasıl yapılacağı hakkında bilgi sahibi olmanız için firma görevlisi örnek paketleri, örnek modelleri size getirip nasıl paketleneceğini, nasıl kolilere dizeceğinizi detaylı bir şekilde anlatır.Paketlenen cetveller haftalık ya da 15 günde bir teslim edilir.İş teslim,paketleme,gönderme adımlarının hiçbirisinde cebinizden masraf çıkmaz.Önden para isteyen firmalardan kesinlikle uzak durun çünkü paketleme işlerinde cebinizden ekstra bir para çıkması söz konusu değildir.

Cetvel Paketleme İşi İle Ne Kadar Kazanırım?

Cetvel paketleme işi,diğer paketleme işlerine göre biraz daha zahmetli ancak getirisi yüksel bir iş modelidir.Her bir paket başı ücreti firmasına göre değişiklik gösterebileceği gibi ortalama 15-20 kuruş arasındadır.Günde 1 kişi 200 adet cetveli çok rahat bir şekilde paketleyebilir.Bu işin zahmetli yanı ise,pergel gibi ucu sivri ürünleri pakete yerleştirirken paketi yırtma ihtimalinin fazla olmasıdır.Ancak zamanla eliniz alışır ve daha seri ve kusursuz bir şekilde paketleme yapabilirsiniz.

Günde 150 cetvel paketleyen bir kişinin ortalama aylığı 900 TL’ye gelir.Bu rakam temsilidir,artıp azalacağı sizin performansınıza göre değişiklik gösterecektir.Eğer bir grubunuz var ise,daha seri işlem yapılacağından gelir de artacaktır.

Cetvel Paketleme İşi Veren Firmalar

Cetvel paketleme işi veren firmalar,genel de gruplar halinde olan kişilere iş vermeyi tercih ederler.İş teslimatının çabuk olmasını istemeleri sebebiyle,en az 2-3 kişilik grup olmanız işi alma ihtimalinizi yükseltecektir.Paketleme işi veren firmalar genelde internet ortamında telefon numarası,adres gibi bilgilerini paylaşmazlar.Bunun sebebi, paketleme işlerinin kolay olması sebebiyle yoğun taleptir.Günde binlerce kişi arayıp,ziyaret edeceğinden firmalar bilgilerini gizli tutar,paylaşan kişiye de yasal işlem başlatırlar.

Paketleme işi veren firmalar , işi vereceği kişiler seçmek için evdepara.com ailesine başvuru formu göndererek yapabilecek kişilerin listesini bizden isterler.Kürdan paketleme işi için başvuru forma sitemizde mevcuttur.O konuya giderek başvurunuzu yapabilirsiniz.

Her türlü paketleme işi veren firmaların sizlere ulaşmasını istiyorsanız,altta bulunan yorum kısmına bilgilerinizi bırakarak,sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Yorum kısmında adınızı,yaşadığınız şehri,daha önce yapıp yapmadığınız hakkında özet bilgi ve iletişim için bir mail adresi bırakabilirsiniz.Yorum kısmına kesinlikle telefon numarası bırakmayınız.Çünkü numaranız kötü kişilerin eline geçebilir.Bırakılan yorumların içerisinde telefon bilgileri yer aldığı takdir de oluşabilecek herhangi bir sorundan evdepara.com sorumlu değildir.

Bu konumuzda sizlere cetvel paketleme işinden bahsettik.Dilerseniz daha farklı iş fikirleri için sitemizde bulunan diğer konulara da göz atabilirsiniz.

Başvuru Gönder

11 Başvuru Yapılmış

 • DeryaCevapla

  Evde bir cok iş yaptım bunuda yapmak isterim grubum var

  Ağu 27, 2019 21:56
 • KADERCevapla

  v hanımıyım ,evde işe ihtiyacım var.Çevremde benim gibi birkaç kişi daha var.Yapacağım işi titizlikle tamamlarım. Beni bir şekilde

  Ağu 28, 2019 11:06
 • kaderCevapla

  Mamak’ta yaşıyorum.Ev hanımıyım ,evde işe ihtiyacım var.Çevremde benim gibi birkaç kişi daha var.Yapacağım işi titizlikle tamamlarım. Beni bir şekilde bilgilendirin.Teşşekkürler.
  05383874460

  Ağu 29, 2019 09:18
 • DuyguCevapla

  Tekirdağ çerkezköy ilçesinde yaşıyorum evde cetvel paketleme işi yapmak istiyorum

  Ağu 30, 2019 16:52
 • AykutCevapla

  Istanbul bahçelievler ve bağcılarda ikamet ediyoruz 4 kisiyiz isin yoğunluğuna gore çoğalabiliriz irtibat bekliyoruz

  Eyl 02, 2019 11:29
 • MelekCevapla

  Merhaba,Istanbul maltepede oturuyorum. 21 yaşındayım. Üniversite okuyorum. Kendi masraflarımı karşılamak için bu işe ihtiyacım var. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

  Eyl 05, 2019 22:35
 • İREM ÖZGEÇCevapla

  Evde ek iş yapmak istiyorum aile bütçesine katkı sağlamak için lütfen yardımcı olun çok ihtiyacım var.

  Eyl 14, 2019 11:55
 • AlevCevapla

  Denizlide oturuyorum. Düzenli çalışırım. Ek işe ihtiyacım var

  Eyl 16, 2019 08:59
 • NuranCevapla

  Bende evde iş yapmak istiyorum fatih istanbul

  Eyl 16, 2019 09:10
 • SeçilCevapla

  Bi ek işe ihtiyacım var oğlum üniversiteye gidiyor onun için hırslı yim

  Eyl 16, 2019 17:39
 • GamzeCevapla

  Adım gamze. Evde 7 kişiyiz 4 kardeşiz 3 kişi okuyor ve babam yetişemiyor bu işe çok ihtiyacımız var annemle beraber yapmak istiyoruz aALLAH RIZASI İÇİN YARDIMCI OLUN istanbul eyüp sultanda oturuyoruz sabah akşam çalışacağımıza söz veriyoruz yeterki iş olsun babam çok sıkıntıda lütfen yalvarıyorum

  Eyl 17, 2019 13:11
DMCA.com Protection Status