Çiğ Köfte Bayilik, Çiğ Köfte Bayilik Veren Firmalar

Bayilik veren firmalar kategorisine 8 Haziran, 2016 tarihinde eklendi, 2.127 defa okundu

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz bu yazımızda çiğ köfte bayiliği hakkında başlıca markaların nasıl bayilik verdiğini ve ne tür aşamalardan geçilip bayilik açılabilmekte olduğunu anlatmaya çalıştık. Bir çiğ köfte dükkanı açmak istiyor ve nasıl bayi olucam diyorsanız bu yazı sizi aydınlığa kavuşturacak ve size çiğ köfte bayiliği hakkında bilgiler sunacaktır.

Çiğ Köfte Bayilik, Bayilik Veren Firmalar

Başlıca gündemde olan firmaların çiğ köfte bayilik şartları ve koşullarını siz değerli kullanıcılarımız, ziyaretçilerimiz için detaylıca inceleme yaparak araştırıp sizlere sunuyoruz.

Ünlü bir marka olan Komagene Çiğ Köfte Bayilik Vermektedir. Peki komagene çiğ köfte bayilik şartları ve istekleri nelerdir?

Komagene çiğ köfte konseptini oluşturmanın ortalama bedeli ne kadar? 
Komagene konseptini oluşturmak için yaklaşık olarak ortalama 20.000 ile 30.000 TL arasında yatırım bütçesi yapılması gerekmekte olduğunu açıklayalım.

Alışveriş merkezleri (AVM) için başvuruları siz mi yapıyorsunuz yoksa başvuracak aday kendisi mi yapıyor?
Araştırmalarımıza göre genel itibari ile aday kendisi bu işlemi gerçekleştiriyor. Herhangi bir AVM ile irtibat kurmada Komagene markası size yardımcı olmaktadır.

Komagene çiğ köfte şehir dışına ürünleri günlük mü sevk ediyor?
Bu durum lokasyona göre değişkenlik gösterebiliyor. Haftada 2 veya 3 kez kendi servis araçları ile yada lojistik firmaları ile gönderim yapabiliyor.

Komagene çiğ köfte bayiliği için 3 adet konsept mevcut olduğunu belirtelim.

Bunlar; Bayi konsepti – Avm konsepti ve Karavan konseptidir.

Çiğ köfte bayiliği fiyatları ve çiğ köfte bayiliği veren firmalar ise şöyle..

Tadına doyamadığımız ve yedikçe yiyesimiz gelen, Çiğ köfte firmaları tarafından belirlenen çiğ köfte bayiliği fiyatları ortalama 5 bin lira ile 30 bin lira arasında değişkenlik gösterebilmektedir. Çiğ köfte bayiliği almak istiyorum, çiğ köfte satıcısı bayisi olmak istiyorum. Eğer sizde ufaktan bir işletme ile başlamak ve Çiğ köfte bayiliği almak istiyorum diyorsanız, ülke genelinde uluslararası faaliyet göstermekte olan bir çok firma ile görüşerek bayilik alabiliyorsunuz.

Çiğ köfte bayiliği almak karlı mı? Çiğ köfte bayiliğine yatırım yapılabilir mi?

Çiğköfte bayiliği, iş yerini açacağınız bölgeye ve konsepte göre kar oranında farklılıklar göstermekte olduğunu buradan açıklayalım. İyi bir hizmet veren ve müşterisi oldukça çok olan bir çiğ köfteci dükkanı aylık ortalama 10.000 TL civarında ciro yapmakta olduğunu da belirtelim.

Adıyaman çiğ köfte bayiliği, Adıyaman çiğ köfte hizmetleri..

Adıyaman çiğ köftesini tanıtan ve meşhur kılan Ömer Aybak’le çalışmaya başladığınız andan itibaren franchise koordinatörleri tarafından teknik destek alabiliyorsunuz. Fazla uzun sürmeden kısa zaman içerisinde açacağınız işletmede aynı lezzet ve standartlarda hizmet verebiliyorsunuz. Adıyaman çiğ köftesinde Türkiye geneli fiyat politikası sabit olarak tutulmaktadır. Adıyaman çiğ köftesi ürünlerin satış ve sevkıyatı, barkod sistemi dahilinde ve gıda vakumu güvenliğiyle sağlanmakta olduğunu belirtelim. Şubeyi kendi imkanlarınızla ve yatırımlarınızla yaptırmak istiyorsanız, standart ve şirket prosedürlerine uymak şartıyla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Çiğ köfteci dükkanı açılışınız da kullanmak üzere, ürün teminatı size servis araçları ile yapılabilmektedir.

Adıyaman Çiğ köftecisi Merkez İletişim Adresi: Merkez / Fabrika : Karayolları Mah .567 Sokak No.18/20 G.O.Paşa –İST Tel: 0212 -650 59 02 /538 38 02

Çiğ köfte bayiliği kazancı ne kadar? Ne kadar ciro bırakmaktadır?

Çiğ köfte bayiliği aylık ortalama kazancı 3.000 TL ile 10.000 TL arasında mekan ve bölgeye göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bu durum bayilik almış olduğunuz firmaya, kâr oranlarına ve en çok da işletmenizin yani dükkanınızın bulunduğu bölgeye göre değişkenlik de göstermekte olduğunu tekrar ifade edelim.

Kral çiğ köfte bayilik veriyor, Bir diğer ünlü marka kral çiğ köfte bayilik şartları ise şöyle,

Kral Çiğ Köfte bayilik başvurusunda bulunan girişimci bayilerimizi desteğimiz illeri öncelikle merkezinde açmak istediği Şubeye KRAL ÇİĞKÖFTE Tabelası dış mekân cam yapıştırmaları, açılış günü dağıtılan 100 KİLO çiğköfte ve 2000 ADET El broşürü firmamız tarafından karşılanmaktadır diyor. Bayilerimiz ve KRAL ÇİĞKÖFTE Bayiliği Düşünen girişimci iş ortaklarımızın kaliteli hizmeti ve daha verimli önü açık iş birliğimizin geleceği için önerilerine en samimi şekilde değer verileceğini bildiriyor.

Hacıalioğlu Çiğ Köfte Bayilik Şartları, Bir diğer ünlü marka olan Hacıalioğlu çiğ köftenin bayilik şartları ise şöyle,

Hacıalioğlu Çiğ Köfte bayiliği almak için çeşitli seçenekleri mevcuttur. Firma tarafından değişik konseptler içerisinde birden fazla bayilik paketleri hazırlanmıştır. Hacıalioğlu çiğ köfte bayiliği alarak kendi bölgenizde alt bayilikler verebilir, kurumsal marketlere vakumlu ürünlerimizi değerlendirerek ek gelir elde edebiliyorsunuz. Elde ettiğiniz gelirler her ayın 1’i ile 5’i arasında hesabınıza geçiyor. Dilerseniz nakit dilerseniz yerine ürün temin edebiliyorsunuz. Hacıalioğlu çiğ köfte bayiliği paketini nakit olarak 5.990 tl’ye ya da kredi kartına 9 taksitle 6.900 tl’ye alabiliyorsunuz.

Çiğ köfte bayiliği ile ilgili aklınıza takılan soruları aşağıdaki form aracılığı ile bizlere sorabilir ve sitemizin uzman editörleri tarafından cevap alabilirsiniz.

Başvuru Gönder

1 Başvuru

  • Gülnur turanCevapla

    Yeni evlenecek kimsesiz bir çift için evde paketleme işi almak istiyoruz lütfen yardımcı olun bursada ikamet ediyoruz

    May 12, 2019 08:45
DMCA.com Protection Status