Ev Hanımlarına iş Fikirleri Hanımlara Özel EK iş Fırsatları

Evde ek iş imkanları kategorisine 19 Haziran, 2016 tarihinde eklendi, 1.208 defa okundu

Ev Hanımlarına iş Fikirleri! Hanımlara Özel EK iş Fırsatları, Çoğunlukla boş vakitlerini çalışarak değerlendirmek isteyen ve evinden dışarı çıkamayan bayanların evde yapabileceği ek işleri hazırlayarak özel bir ilanımız ile sizlere sunuyoruz. Ev hanımlarına özel fikirler sunacak olan bu ilanımızda dilediğiniz ek iş sektörünü aşağıdaki başvuru alanından bizlere iletebilirsiniz.

Ev hanımlarına ek iş fikirleri ile kişisel satış, yazarlık, kozmetik pazarlaması, yemek, pasta süsleme, el işi takı işleri, çocuk bakıcılığı, süs eşyası , boncuk, ütü, turşu yapma, sabun imalatı, reçel yapma işleri sermayesiz ve risksiz olduğundan dolayı evin rahatlığında yapılabilecek iş fikirlerinden diyebiliriz. Bu konuları özenle anlatıldığı bu makalsemizden yararlanarak evde iş yaparak para kazanmanız mümkün. Ek olarak maddi gelir elde etmek isteyen ve evin bütçesine katkı sağlamak isteyen ev hanımlarına özel tavsiyelerimizi hiç sıkılmadan okuyabilir ve fikir sahibi olabilirsiniz. Ev hanımlarına ek iş fikirleri örnekleri aşağıdaki örneklerle sizlere sunuyoruz.

Sabun imalatı yapmak, kokulu sabun üretimi işi güzel gelirler kazandıran bir ek iştir.

Ev hanımlarının ek iş olarak yapabilecekler sabun imalatı işi çok ta sermaye gerektirmeyen bir iş diyebiliriz ve kolaylıkla yapabileceğiniz bir olması dolayısıyla son zamanlarda artış da göstermekte. Yaptığınız sabun işlerini anlaştığınız bir mağaza ya da elden kişisel satış yaparak ek olarak maddi gelir yakalamanız mümkün.

Kişisel satış işi çok karlı ve yükselen bir meslek dalıdır.

Ev hanımları daha çok kozmetik ve bayan giyim, iç giyim ve çocuk giyim eşyalarını çevresindeki kişilere satışını yaparak ekstra gelir elde edebilirler. Ev hanımlarına evde para kazandıran işler arasında olan satış işi ile kolaylıkla para kazanabilirsiniz.

Makale yazarlık yapılabilecek olan ek işler arasında gösterilebilir.

Ev hanımları ek iş olarak evden İnternet sitelerine, kişisel bloklara veya gazetelere Freelance yazarlık yaparak ek iş yapabilirsiniz. Ev hanımlarının evde yapabileceklferi işler arasında olan yazarlık işi esnek çalışma saatleriyle size rahatlık kazandırabilir. Böylece kendi programınızı yapabilirsiniz.

Takı boncuk işi ile ekstra güzel para kazanabilirsiniz.

El işi ürünler veya sanat eserleri yaparak becerileriniz geliştirebilirsiniz. Bu işlerle güzel para kazanabilirsiniz. Hayal gücünüzü geliştiren bu işleri yapmanın en güzel taraflarından biri sizin ait olan ürünlerinizi anlaştığınız bir dükkan aracılığıyla yada elden kişisel satış yaparak satabilecek olfmanız olur. Bu sayede işinizden elde ettiğiniz kazanç ile aile bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.Keçe ile çanta, bardak altıkları, masa ve sehpa için runner takımları ve boncuk süsleme işlerinizi evden istediğiniz saatlerde esnek çalışarak yapabilir ayrıca hobilerinize de zaman ayırabilirsiniz.

Hanımlar pasta süsleme işi ile de güzel gelirler elde etmeniz mümkündür.

Hayal gücü geniş ve estetik bir göze sahip ev hanımlarının evden yapabilecekleri işler arasında pasta süsleme işi son zamanlarda popülerliğini oldukça korumaktadır. Bu iş için evden çalışarak yürütülen iş ileri ki zamanlarda dükkan dahi açtırabiliyor. Yaptığınız pastaları sattığınız dükkanda yaptığınız reklam ile marka bile olabilir bu fikre alışan ev hanımları ise pasta süsleme işini büyüterek pastane bile açabilir. Pasta ile ilgili becerilerinizi geliştirmek için pasta kurslarına da gidebilirsiniz.

Aklınıza takılan görüş ve önerilerinizi bizlere sormaktan asla çekinmeyiniz. Ek iş platformu üzerine kurulmuş olan web sitemiz her zaman güncel ek iş bilgileri ve ilanları paylaşmaktadır. Bizlere 7/24 aktif elektronik posta adresimizden ulaşabilirsiniz. info [at] evdeekisilan.net 

Başvuru Gönder

4 Başvuru Yapılmış

 • vildanCevapla

  Bende ek iş istiyorum Kocaeli kartepede oturuyorum

  Tem 19, 2016 18:05
 • MelekCevapla

  Antalya Kepez
  Hertürlü işi kavrarım ve yaparım çok borcumuz var çocuğum küçük olduğu için bakan da yok evde iş imkanlarından yararlanmak istiyorum lütfen arayın
  0545 276 2337

  Ağu 18, 2016 19:37
 • Şebnem kurtCevapla

  İstanbul Edirnekapı oturuyorum .bakmakla yükümlü olduğum bir bebeğim var eşim yok e ise gerçekten cok ihtiyacım var.

  Eyl 01, 2016 05:54
 • ÖzgeCevapla

  İstanbul sultangazi de ikamet ediyorum 24 yasindayim

  Ağu 03, 2018 07:36
DMCA.com Protection Status