EVDE ATKI-BERE TAKIMI YAPMA İŞİ!

Evde ek iş ilanları kategorisine 21 Kasım, 2019 tarihinde eklendi, 230 defa okundu

Emek olmadan yemek olmaz der her zaman büyüklerimiz. Gerçekten de öyle. Bir yerlere gelebilmek için, ömrümüzü huzur ile geçirebilmek için bir takım fedakarlık yapmak zorundayız. Çalışıp yeni yollar bulmalı, başka kapılar aramalıyız. Her an üretebilecek bir sistemle yaratıldığımızı unutmamalıyız. Ekonomik ortamda roller her zaman değişkendir. Bu değişkenlik öngörülerimizi yok eder ve her an bir risk ile karşı karşıya kalırız. Düşük gelirli kimseler bu risk karşında yenilir ve çıkmaza girer. Bu tarz durumların yaşanmaması için her zaman ek bir işe ihtiyaç duyulmuştur. Bizlerde yazılarımızda hayatınızı kolaylaştıracak, bütçenizi genişletecek ek iş fikirlerine yer veriyoruz.

Soğuklar başladı. Kışlıklar yavaş yavaş dolapların üst sıralarında yerini aldı. Renk renk desen desen ve içimizi ısıtacak atkılar bereler eldivenler her birimiz için çok önemlidir. Yapımı da kolaydır bir hayli. Kadın örgü dergilerinin olmazsa olmazı bir çok model vardır.

Evde Atkı-Bere Nasıl Yapılır?

Öncelikle çok iyi bir iplik tercih etmeniz gerekmektedir. Tercihinizi genelde yün ipten yana kullanmalısınız. Ardından yeni trendler göre farklı güzel modeller belirlemelisiniz. Atkılar, bereler, eldivenler hep içinizi ısıtmalı hemde güzel bir görüntü oluşturmalıdır. Yaptığınız takımlar her zaman aynı renkte olmasa da olur.

Atkı-Bere Seti Nasıl Satılır?

Yaptığınız takımları pazarlamak için bir çok firma ile görüşmelisiniz. Küçük işletmeler ve tuafiyelerden başlayabilirsiniz örneğin. Zaten ürün hazır olunca örnek yollayarak da talep oluşturabilirsiniz. Set halinde satacağınız gibi tek tek olarak da satabilirsiniz. Yaptığınız her takım için 35-40 TL arasında bir fiyat verebilirsiniz. Verdiğiniz fiyatlar kullandığınız ürüne ve sarf ettiğiniz emeğe göre değişkenlik gösterebilir.

Şimdiden kolay gelsin. Bol Kazançlar!

Başvuru Gönder

DMCA.com Protection Status