EVDE AYNA SETİ PAKETLEME İŞİ

Ek iş, ek gelir kategorisine 5 Kasım, 2019 tarihinde eklendi, 599 defa okundu

Güzellik kadınlar için çok önemli bir konudur. Bu sebeple bakım ile ilgili tüm araç gereçler ilgi odağıdır. Bu araçların başında elbette her kadında muhakkak bulunan ayna ve tarak  gelir. Çantaların, tuvalet masalarının, çekmecelerin olmazsa olmazı ayna ve tarakları genellikle set halinde almayı tercih ederiz. Özellikle nakışlı ve renk uyumu olanlar hem bakım için önemlidir hemde odamızda şık bir görüntü oluşturur. Hikayeleri de bitmez aynaların. Hep bir mistik havası vardır.

Ek iş arayanların kazanç sağlayabileceği iş fikirlerinden biride ayna seti paketleme işidir. Mali sıkıntı çeken her evde muhakkak ek gelir elde edebilecek ortamların bulunması gerekir. Zorlu koşulların ancak bu şekilde üstesinden gelinir. Ayna paketleme işi aslında çok yaygın değildir. Genellikle küçük bölgelerde yapılır. Örneğin Urfa’nın antik havasının ardındaki çarşılarında sıkça karşılaşılır bu setlere. Sizlerin bu durumda yapmanız gereken şu;

Evde tarak ve ayna seti paketleme işi nasıl yapılır?

Öncelikle önceden yapılmış düşük maliyetli ayna ve taraklar satın alın. Sonra evde çeşitli malzemelerle süsleyin. Süsleyip sunuma hazırladığınız ayna ve tarakların renklerinin uyumlu olmasını sağlayın. Ardından yine hem hediye paketi olabilecek hemde kolay taşınabilecek kutular alın. Alt tarafına sünger yerleştirip tarak ve aynayı kırılmayacak bir şekilde yerleştiriniz. Paketleriniz satışa hazır. Bazı fuarlarda yada otantik çarşılarda turistlerin ilgi odağı olabilirsiniz.

Evde tarak ve ayna paketleme işinden ne kadar kazanılır?

Her paket başı en az 10 TL talep ederseniz; hem maliyetinizi kurtarmış olursunuz hem de kar elde etmiş olursunuz. Her gün 5 paketleme işi yaparak aylık 1500 TL gibi bir kazancınız olabilir. Yeter ki içinizdeki yeteneklerinizi açığa çıkarmaya çalışın! Evde oturduğunuz yerden helal para kazanmanın yollarını arayın.

 

Soğuk kış aylarında yapılacak en güzel şeylerden biri evde çalışıp para kazanmaya çalışmaktır. Tek yapmanız gereken fikir üretmek.

 

 

 

 

 

 

 

Başvuru Gönder

6 Başvuru Yapılmış

 • Emine danaciCevapla

  Sanliurfa haliliyede oturuyorum bu isi yapmak istiyorum yardimci olurmusunuz

  Kas 10, 2019 22:36
 • YeşimCevapla

  Yeşim kendir Arnavutköy İstanbul’da yaşıyorum acil bir işe ek gelire ihtiyacim var

  Kas 11, 2019 13:58
 • NihalCevapla

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum 05365071227

  Kas 12, 2019 11:41
 • Emre ERSOYCevapla

  Ek iş ihtiyacım vardır, uygunsa görüşmek isterim.

  Kas 12, 2019 21:50
 • CicekCevapla

  Merhaba 1 yaşında kızım var eşim calisiyor fakat yetisemiyor evimiz kira bu işe çok ihtiyacım var günlerimi boş gecirecegime bu işi yaparak evime katkı sağlamak isterim

  Ara 04, 2019 10:45
 • SongülCevapla

  Acil işe ihtiyacım var geri donersenız sevinirim

  Ara 11, 2019 16:55
DMCA.com Protection Status