Evde Balon Paketleme işi

Ek iş, ek gelir kategorisine 28 Nisan, 2019 tarihinde eklendi, 188 defa okundu

Evde Balon Paketleme işi

Evinizde çeşitli işler yaparak  para kazanabileceğinizi ve ek gelir elde edebileceğinizi biliyor musunuz? Paketleme, Montaj gibi çeşitli işler sayesinde evinizde oturduğunuz yerden para kazanabilirsiniz. Balonları günlük hayatta nerelerde kullanırız? Sadece doğum günlerinde mi ? Yada biraz daha açmak isterim konuyu. Özel günlerin haricinde balon satın alır mısınız? Genellikle sevgili olanlar çocuk sahibi olanlar durduk yere uçan balon satın alabilirler, ama gelelim ben tek başıma dışarıda gezerken yanımdan birbaloncu geçse aa balon alıyım demem. O yüzden sadece organizasyon gibi işlerde daha ağırlıklı kullanılan balonların her renk ve çeşidi mevcuttur.

Sosyal medya aslında hem çok güzel hemde çok kıskanılan bir yerdir. Birbirlerimiz de görüp aa bende yapmam lazım bugün özel bir gün kutlayıp sosyal medya hesabıma güzel resimler atmam gerekiyor. Cümlesini kuran yüz milyonlarca sosyal medya kullanıcı vardır. Bu yüzden Özel günler eskisi gibi kendi arasında veya ufak bir kutlama tarzında yapılmamaktadır. Burada organizyonlara iş daha çok yüklenmektedir. Evlilik teklifleri, doğum günü, nişan, sevgililer günü, yıl dönümü gibi bir çok özel gün vardır. Genellikle organizasyon kelimesi kullanıldığında aklınıza ilk gelen süsleme malzemesi balondur. hem şık hemde dolu durduğu için genellikle balon tercih edilmektedir. Gelelim size düşen iş kısmına.

Dediğim gibi balonların oldukça fazla rengi ve desenleri mevcuttur. Bunları ayırması ve düzenli şekilde paketlemesini yapmak insan gücü gerektirmektedir. Aynı renk ve desende olan balonları aynı paketlerin içine kapatıp paketleme kısmını bitirmeniz istenmektedir.

Süsleme ve Parti malzemeleri sadece organizasyonlar tarafından satın alınmamaktadır. Normal vatandaşlarda parti malzemeleri satan dükkanlardan satın alarak yapmak istedikleri organizasyonlarda kullanmaktadırlar. Yazımdan da anlayacağınız üzere evde yapabileceğiniz çok eğlenceli bir iş imkanı sizleri beklemektedir. Eğer siz de Evde Balon Paketleme işi  ile ek gelir elde etmek gibi düşünceniz var ise çok geç kalmayın derim .

Başvuru Gönder

4 Başvuru Yapılmış

 • Canan ganiCevapla

  Pendikde oturuyorum dönüş yaparmısınız

  Nis 28, 2019 10:01
 • NesibeCevapla

  Bende yapabilirim Manisa kırkağaçta oturuyorum

  Nis 28, 2019 10:22
 • Seda günaydınCevapla

  Maddi olanakların yetersiz. Bu nedenle evde de çalışarak ek iş yapmak istiyorum. Verilen işi muntazam bir şekilde yapacağından eminim.

  Nis 28, 2019 12:05
 • fatmaCevapla

  istanbul fatih’te oturuyorum ev hanımıyım balon paketleme işi yapmak istiyorum

  Haz 17, 2019 20:26
DMCA.com Protection Status