Evde Bebek ve Çocuk Bakmak İstiyorum Bakıcılık İşleri

Part time iş ilanları kategorisine 10 Haziran, 2016 tarihinde eklendi, 1.337 defa okundu

Evde çalışarak para kazanabileceğiniz bir diğer ek iş gelir fırsatı ise evde çocuk bakmak olabilir. Çoğu  anne ve baba iş hayatına girmiş bulunmakta ve her ikiside işe gitmek zorunda kalmaktadır. Bu durumlarda evde bakıcılık hizmeti veren güvenilebilir kişilere ihtiyac duyarlar. Bunun için bu ilan ile evde bakıcılık yapmak istiyorsanız aşağıdaki başvuru kısmından başvurunuzu yaparak sesinizi duyurabilirsiniz. Evde bakıcılık hizmetleri anlaşacağınız kişiler tarafından yer ve bölgeye göre ücretlerde değişkenlik göstermektedir.

Evde Bebek ve Çocuk Bakmak İstiyorum Bakıcılık İşleri

Evde çocuk bakıcılığı yapabilmeniz için daha önceden çocuk bakıcılığı üzerine eğitimli olmanız gerekmektedir. Çocuk bakıcılığı kolay bir iş gözükse de aslında zor bir meslek diyebiliriz. Çocuklarla hatta bebeklerde anlaşabilmek oldukça zordur. Bu işi yani çocuk bakıcılık işini yapabilmeniz için eğitimli olmanız ve o bakacağınız çocukta çoğu zamanını sizinle geçireceği için sizinde ona güzel eğitim vermeniz ve ona bakmanız istenmektedir. Bebek bakıcılığı zor bir meslektir. Daha önceden denemediyseniz bu işi yapmanız zor olabilir. Daha önce bir çocuk büyütüyseniz bu iş size kolay gelecek ve rahat bir şekilde bu bakıcılık işini yapabilirsiniz. Evde çocuk bakıcılığı yada bebek bakıcılığı yapmak istiyorsanız hemen aşağıda bulunan başvuru kısmında başvurunuzu göndererek kendinize uygun çocuk bakıcılığı işi bulabilirsiniz.

Bakıcılık işlerinde hemen hemen maaş durumu aylık olarak verilmektedir. Tabiki bu anlaşım yapacağınız kişilere görede değişebilir, haftalıkta olabilir bu sizin anlaşma yapacağınız aileler arasında kalmıştır. Çocuk ve bebek bakıcılığı maaşları ortalama 1000-1300 TL arasında aylık olarak bilinmektedir.

Başvuru Gönder

5 Başvuru Yapılmış

 • CemreCevapla

  Evde çocuk bakabilirim benimde 2tane çocuğum var nasıl çocuk buyutulur bakılır bilirim güvenmeyen olursa evime kamera da yerlestittirebilirler evlerinden istediği zaman izleyebilerler çocuk seven biriyim benim cocuklarimda ona oyun arkadaşlığı yapacaktir

  Haz 13, 2016 06:49
 • sinemhalilCevapla

  Çocuk gelişimi okuyorum açikoğretimden.evde çocuk bakımı ve 4 ve 6 yaş çocuk gelişimi eğitimi belgelerim var.ığdır

  Haz 22, 2016 11:17
 • Gizem kardaşCevapla

  2_6 yaş arası çocuk gelişim sertifikam var bu konuda egitimliyim hatay iskenderunda yaşıyorum

  Tem 12, 2016 09:56
 • İlkayCevapla

  İşe çok ihtiyacım var çocuk bakımı kurslarına katıldım daha önce bir çok kez çocuk baktım tecrübem var Konya meram ikamet ediyorum dönüş yaparsanız çok sevinirim

  Ağu 11, 2016 17:40
 • gizemCevapla

  Samsun da oturuyorum kız meslek çocuk gelişimi mezunuyum donerseniz sevinirim

  Ağu 22, 2016 19:10
DMCA.com Protection Status