Evde Bez Peçete Katlama işi Haftalık 480 TL Yüksek Gelir

Evde ek iş ilanları kategorisine 25 Mayıs, 2016 tarihinde eklendi, 10.768 defa okundu

Evde ek iş sektörü gün geçtikçe artmaktadır. Zorlaşan geçim sıkıntıları ve dertleri her aile bireyine zor gelmekte ve bu aile bireylerinin ek iş yapmasına olanak tanımaktadır. Evde ek iş sektörü hızlı ve kolay bir para kazanma yöntemi hatta mesleği diyebiliriz.

Envayi çeşit paketleme işleri, birbirinden farklı sektörlerde evde paketleme işi mevcut. Sitemiz üzerinde de paketleme işine dair onlarca ilan bulunmaktadır. Bu ilanımız ise evde bez peçete paketleme işi yapmak isteyenleri hedeflemektedir. Evde bez peçete paketleme işi ile yüksek kazanç elde edebilirsiniz. Sizde evde paketleme işi yapmak itiyor ve hangi işe karar veremedim diyorsanız size tavsiyede bulunacağımız bu iş ilanına başvurunuzu gönderebilirsiniz. Hızlı ve kolay olan başvuru yönteminiz onaylandıktan hemen sonra sitemiz sizi ilgili firmanın halkla ilişkiler bölümüne iletir sonrasında uygun görülürse sizinle iletişim kurarlar. Bu kısımda önemli olan husus doğru ve kullandığınız e posta adresinizi yazmanız olacaktır. Çünkü geri dönüşler sizin e posta adresinize yapılmakta kalıyor. İrtibatı bu şekil kuruyorsunuz. Hiç yorulmadan ve sıkıntı geçmeden ek iş ilanlarını takip ederek kendinize uygun ek iş fırsatı yakalayabilir ve keyifli bir yaşam tarzınız olabilir.

Evde Bez Peçete Katlama işi Haftalık 480 TL Yüksek Gelir

Haftada 480 TL kazanmak istiyor ve bu işi laiği ile yaparım diyorsanız bu iş ilanına düşünmeksizin başvurunuzu gönderebilirsiniz. Yapacağınız başvuru anında onaylanır ve size geri dönüş için evde bez peçete paketleme işi veren firmanın dönüş yapmasını beklersiniz. Evde bez peçete paketleme işini beğenmediyseniz diğer evde yüksek kazanç sağlatacak ek iş ilanlarına göz atabilirsiniz. Bez peçete paketleme işi oldukça kolay ve aşırı zahmet gerektirmeyen bir paketleme işi diyebiliriz. Yapılacak olan işin ayrıntısından bahsedecek olursak; anlaşılan firma size servis aracı ile paketlerden halinde katlanmamış bez peçeteleri ve bunların ambalaj poşetlerini vermektedir. Siz bu bez peçeteleri düzenli olarak katlamasını yapıp ambalajlarına yerleştirme yapıyorsunuz. Sonrasında adetli olarak poşetlere koyuyorsunuz. Göründüğü gibi oldukça kolay ve zahmeti bulunmayan evden yüksek gelirli çalışma yapabileceğiniz paketleme işidir.

UYARILAR: Değerli kullanıcılarımız sitemizde bulunan ilanların başvurusuna telefon ve adres bilgileriniziyazmamanızı öneririz. İlan başvurularınızda email isim ve yorumunuzu bırakmanız yeterlidir. Başvuru yaptığınız ilana, ilgilenen firmalar size geri dönüşü email adresinden yapacağını bildirmek isteriz.

Başvuru Gönder

7 Başvuru Yapılmış

 • Neslihan TurgutCevapla

  Daha önce benzeri işler yaptım.Evde bez peçete katlama işi yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

  Haz 25, 2019 11:15
 • BurcuCevapla

  Uşakta yaşıyorum paketleme isi yapmak istiyorum hemen hemen bütün sitelerde ınsanlar geri dönüş yapılmadığından şikayetçi insallah bu siteden dönüş olur elim çok hızlıdır 3 kişiyiz bu isi hızlı bir şekilde yapabiliriz

  Haz 29, 2019 21:16
 • GülşenCevapla

  paketleme işi yaparım dönüş yaparsanız sevinirim

  Tem 02, 2019 13:44
 • Melek gürerCevapla

  Ben de öğrenciyim. Ankara da yaşıyorum. Çok ihtiyacım var. Saglik sorunlarim icin paraya ihtiyacim var . ulaşırsanız çok mutlu olurum.

  Tem 02, 2019 14:48
 • NECLA ALTAŞCevapla

  evde bez peçete katlama işi yapmak istiyorum lütfen kabul ederseniz çok sevinirim çünkü bu işe ihtiyacım var

  Tem 03, 2019 13:07
 • SibelCevapla

  İhtiyacım var Kahramanmaraş Elbistan ilçesinde ikamet ediyorum her türlü paketleme işi yaparım lütfen dönüş yapın iki çocuğum var

  Tem 29, 2019 12:46
 • ÖzlemCevapla

  Evde paketleme işini özenle yapabilirim Bursa hamitler mah

  Eyl 01, 2019 05:28
DMCA.com Protection Status