EVDE BİLEKLİK YAPARAK PARA KAZANMA

Ek iş, ek gelir kategorisine 16 Ekim, 2019 tarihinde eklendi, 355 defa okundu

Değerli Okurlar!

Yepyeni bir iş fikri ile karşınızdayız. Evet günümüz koşullarında ekstradan kazanacağımız para miktarı her ne olursa olsun çok değerlidir. Hepimizin bütçesini epeyce rahatlatacaktır. Hele bu iş düşük maaliyet ve ucuz iş gücüne mal edilebiliyorsa. Dışarıda herhangi bir iş bulmak giderek zorlaşıyor. Özellikle ev hanımları ve çocuklu anneler bu tarz yönelimlere giriyor.

Kadınlar için dış görünüş çok önemlidir. Konsept tamamlamak için özenle seçilmiş aksesuarlar da bu detaylı güzelleştiren en önemli unsurlardandır. Çeşit çeşit bileklikler bunlardan biridir mesela. Çeşit çeşit boncuktan; çeşit çeşit renkten bambaşka tarzlar ortaya çıkartan küçük ama etkide büyük detaylardır. Biraz estetik anlayışınız varsa boncukların uyumunu yakalayabilirsiniz. Uyum tamamlandıktan sonra kullanıma hazır son derece şık onlarca bileklik elde edebilirsiniz. Boncuk maliyeti düşük bir maddedir. Ama doğru taşları ve boncukları seçmek çok önemlidir. Mesela renk uyumu bazen mevsimlere, kıyafetlere göre değişmektedir. Set yapmak istiyorsanız örneğin ediyorsanız daha çok koyu renkler tercih edilmelidir.

Özel işçilik istemeyen kolay bileklikler genelde belediyelerin toplu fuarlarında veya sergilerde alıcıya çıkıyor. Sırf kadın emeği olduğu için bile düşük fiyatlı ürünlere ederinden fazla verebiliyor insanlar. Bu durumda küçük bir zahmetle güzel paralar kazanabiliyorsunuz. Araştırmalar yapıp yaptığınız ürünleri satabileceğiniz alanlar bulun. Zaten özenle yaptığınız bilekliklerinize alıcı bulmak kolay.

BİLEKLİK YAPARAK NE KADAR KAZANABİLİRİM?

Maliyetiniz düşük olduğu için kazandığınız genelde size kalacaktır. Pazarınız genişlettikçe de daha geniş kitlelere ulaşabileceksiniz. Devamlı müşteriler edinirseniz işiniz daha da kolaylaşır. Kadınların dikkatini çekecek başka takılarla da süsleyebilirsiniz tezgahınızı. Bu size hem müşteri çekecektir hemde akılda kalmanızı sağlayacaktır.

 

Bizler sizler için iş fikirleri üreten güçlü bir ekibiz. Her daim çalışan, üreten yeni bir şeyler ortaya koyan insanların yanındayız. Ama lütfen yorumlara kendinize ait özel bilgileri yazmayın. Bizi takipte kalın.

 

 

 

Başvuru Gönder

1 Başvuru

  • Ozlem balciCevapla

    Benimde ek ise ihtiyacım var yardimci olurmusnz

    Eki 29, 2019 06:46
DMCA.com Protection Status