EVDE BONCUK PAKETLEME İŞİ

Ek iş, ek gelir kategorisine 15 Haziran, 2019 tarihinde eklendi, 372 defa okundu

Evde boncuk paketleme işi yaparak para kazanmak mümkün. Aylık geliriniz yetmiyorsa ve paraya ihtiyacınız varsa evde boncuk işi yaparak para kazanabilirsiniz. Evde boncuk dizme ve paketleme işi olarak ifade edilen bu ek iş oldukça kolay ve herkesin yapabileceği bir ek iş türüdür. Bizler de sizlere evde boncuk paketleme işi hakkında bilgiler derledik. İşte detaylar…

1. Boncuk Paketleme İşi Kısaca Nedir? 

Boncuk paketleme işi, üretici firmalardan teslim alınan boncukları çeşitli türlerde paketleme işlemidir. Paketleme türü firma tarafından sizlere gösterilecektir. Bu iş için özel bir yeteneğe ve bilgiye sahip olmanız gerekmez. Öğrencisinden ev hanımına, emeklisinden çalışanına herkes imkanı ölçüsünde bu işi yapabilir.

2. Evde Boncuk Paketleme İşi Veren Firmalar 

Evde boncuk paketleme işi veren firmaları bulmak kolay ancak yine de biraz şansınızın olması gerektiğini ifade edebiliriz. Çünkü boncuk üretimi yapan firmalar her şehirde olmayabiliyor. Organize sanayi bölgelerinde boncuk üretimi yapan firmaları ziyaret ederek evde boncuk paketleme ve dizme işi yapmak istediğinizi ifade edebilirsiniz. Bunun yanı sıra boncukların en çok satıldığı iş yerlerinden olan tuhafiyeci iş yerleriyle anlaşabilirsiniz.

3. Boncuk Paketleme İşi Bulmak İçin Alternatif Yöntem

Eğer boncuk paketleme işi veren firmaları bulamadıysanız kendi boncuk paketlerinizi yapabilirsiniz. Çünkü paketleme işi aldığınız firmalar da, üretilen bu paketleri tuhafiyeci gibi boncuk ihtiyacı olan iş yerlerine satıyorlar. Dolayısıyla toptan aldığınız boncukları kullanıma hazır bir şekilde paketleyerek kendi ürünlerinizi satabilirsiniz. Eğer bunu yapamıyorsanız yine tuhafiyeci iş yerleriyle anlaşarak onlardan aldığınız boncukları paketler halinde hazırlayabilirsiniz.

4. Boncuk Paketleme İşinden Ne Kadar Para Kazanılır?

Boncuk paketleme işinden ne kadar kazanabileceğinizi kestirmek aslında zor. Çünkü her şirket farklı paketleme sistemine sahip olabiliyor. Kazancın hesaplanması ise ürün başına düşen rakam ile hesaplanmaktadır. Örneği her paket için 1 TL’lik bir rakam düşünüldüğünde 1.000 paket için 1.000 TL kazanacaksınız demektir. Ayrıca bazı firmalar ürünlerin sizin tarafınızdan satılmasını ve belirli bir komisyonla ürün satışının yapılması talep edilmektedir.

Yapılan işe harcanan emek arttıkça ürün başına düşen ücrette artmaktadır. Ancak genel ortalamaya bakınca alık 1.000 TL ile 1.500 TL arasında bir ek gelir elde edebileceğinizi ifade edebiliriz. Daha çok iş ve daha fazla çalışanla bu rakamı daha da arttırabilirsiniz.

5. Evde Boncuk Paketleme ve Dizme İşi Video Örneği

Evde boncuk dizme ve paketleme işini örnek videoda görebilirsiniz. Ancak her firma farklı türde paketleme ve dizme işi isteyebilir.

Bu makalemizde sizlere yeni iş fikirleri kapsamında evde ek işlerden olan bocuk paketleme ve dizme işinden bahsettik. Sizler de boncuk paketleme işi yaparak aylık gelirinize katkıda bulunabilirsiniz. Bu iş için tek yapmanız gereken bir boncuk üretimi veya toptan satışı yapan firmayla iletişime geçmektir. Tuhafiyeci iş yerlerini bu kapsamda değerlendirerek başvurabilirsiniz.

Başvuru Gönder

8 Başvuru Yapılmış

 • ZennurCevapla

  Yardimci olursaniz sevinirim eskisehir

  Haz 15, 2019 07:47
 • Vilan topalCevapla

  Bende yapmak istiyorum

  Haz 15, 2019 11:30
 • GizemCevapla

  Boncuk paketleme işi yapabilirim

  Haz 15, 2019 14:04
 • Neslihan bilgeCevapla

  Bende bu işi yepamak istiyorum

  Haz 15, 2019 19:55
 • Ebru ElbirCevapla

  Bende boncuk paketleme işi yapmak istiyorum.

  Haz 20, 2019 19:09
 • ElifCevapla

  Bende yapmak istiyorum boncuk işi evde yardımcı olursanız

  Haz 26, 2019 21:05
 • SedaCevapla

  Yardımcı olursanız sevinirim

  Haz 27, 2019 20:55
 • Adem ozdemirCevapla

  Bilgi ala bilirmiyim

  Tem 31, 2019 13:51
DMCA.com Protection Status