EVDE BUZ DOLABI SÜSÜ YAPMA İŞİ

Ek iş, ek gelir kategorisine 28 Ekim, 2019 tarihinde eklendi, 752 defa okundu

Kadınlar mutfaklarına özen gösterir. Dolaplar, masa, duvarlar ve tezgah çok şık olmalıdır. İstedikleri stillere sokabilirler mutfaklarını. Göze hitap eden ev eşyaları tercih ederler. Buz dolapları da bu şık konsepte ayak uydurmalıdır. Birbirinden güzel ve renkli buz dolabı süsleri mutfağınızdaki uyumu tamamlayan en önemli dokunuşlardandır. Hem taşınması kolay ve maliyeti düşük olduğu için her buz dolabında en az 2 ya da 3 süse karşılaşmak mümkün. Artık düğün sektöründe nikah hediyesi olarak magnetler dağıtılmaktadır. Bu magnetler uzun süre anılarda yaşasın diye görseline ve sağlamlığına önem verilen süslerdendir. Tatile gittiğimizde gördüğümüz yeni şehirlerde de aklımıza ilk gelen hediye olarak bir buz dolabı süsü almaktır. Şehri tanıtıcı bu süsler sayesinde hem buz dolapları renkleniyor hem de küçük bir anı olarak her an göz önünde olabiliyor.

 

Buz Dolabı Süsü Nasıl Yapılır?

Buz dolabı süsünün yapımı oldukça kolaydır. İnce mıknatıslar ve hayal gücünüz ile güzel sonuçlara ulaşabilirsiniz. Evde artık kullanmadığınız ürünleri toplayın bir araya. Ve aralarından renkli düğmeler farklı bulmaya çalışın. Yapıştırıcı veya iğne iplik yardımı ile bu atıklardan çok güzel eserler çıkarabilirsiniz. Geriye kalan tek iş ise yaptığınız aksesuarlar ile mıknatısı yapıştırmak olacaktır.

Düğün törenleri için daha özenli davranabilirsiniz elbette. Gelin ve damadın zevkine hitap edecek ve misafirlerin beğenisi çekecek ürünler olmalıdır. Bu tarz süslerde genelde beyaz tüller kullanılmaktadır. Ve bilgi vermek amacı ile küçük kağıtlara gelin ve damadın isimleri yazılmalıdır. Düğün tarihini de unutmamak gerekir. Ya da hemen altına küçük bir söz de yazabilirsiniz.

 

Buz Dolabı Süsünden Nasıl Para Kazanabilirim?

Bu süsler tane hesabıyla satıldığında elbette çok fazla kar getirmez. Fakat toplu siparişlerde daha fazla gelir edebilirsiniz. Maliyeti ucuza mal ettiğinizde zaten karın büyük bir kısmı size kalacaktır. Yani buz dolabı süsü ile hem evde iş imkanı bulabilir hem de güzel paralar kazanabilirsiniz.

 

Başvuru Gönder

5 Başvuru Yapılmış

 • ŞükriyeCevapla

  Bende buzdolabi susu yapmak istiyorum

  Eki 31, 2019 06:28
 • Sukriye kayaCevapla

  Bende evde buzdolabi susu yapmak istiyorum

  Eki 31, 2019 06:29
 • Mehtap ucakCevapla

  Slm 35 yaşındayım hızlı ve becerikli bir ev hanımıyım ve bu işe ihtiyacım var adres Hürriyet mahallesi vatan caddesi İstanbul AP no 4 kat 8 ÇAĞLAYAN Kağıthane İstanbul tel 0541.350.45.09

  Eki 31, 2019 17:40
 • ayşe gunesCevapla

  evde paketleme işi yapmak istiyorum ne olursa yaparım ihtiyacım var çok

  Kas 06, 2019 05:41
 • FerhatCevapla

  Buz dolabı süsü

  Ara 17, 2019 11:44
DMCA.com Protection Status